AĞRILILAR FEDERASYONUNDA YILDIRIM YENİDEN BAŞKAN

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
2 Min Okuma

Kocaeli Ağrı Dernekler Federasyonu’nun 2. kongresi, Ömer Yıldırım’ın tek aday olduğu seçimle gerçekleşti. Kongreye Ağrı derneklerinin yanı sıra Dilovası protokolü de büyük ilgi gösterdi.

Kocaeli Ağrı Dernekler Federasyonu’na bağlı 15 il dernek temsilcisi de kongreye katıldı. Divan Kurulu, Çetin Polat, Enis Artut, Vezir Yıldız ve Hadi Taşdemir’den oluştu. Sinevizyon gösterimi, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından gündem raporları oy birliği ile kabul edildi. Mevcut Başkan Ömer Yıldırım, selamlama konuşmasında derneğin gelecekte yapacağı iyi işlere değinerek herkese teşekkür etti.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan yardımcısı Hasan Soba, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, CHP Kocaeli İl Başkanı Bülent Sarı, ilçe yöneticileri, protokol mensupları da katıldı. Kocaeli Ağrı Dernekler Federasyonu’nun 2. Kongresini izledi. Kocaeli Ağrı Dernekler Federasyonu’nun 2. kongresi, tek aday olan Ömer Yıldırım’ın katılımıyla gerçekleştirildi. Kongreye, federasyona bağlı 15 il dernek temsilcisi de katılım gösterdi. Divan Kurulu, Çetin Polat, Enis Artut, Vezir Yıldız ve Hadi Taşdemir’den oluştu. Sinevizyon gösterimiyle başlayan kongre, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla devam etti.

Gündem raporlarının okunup oy birliğiyle kabul edilmesinin ardından, mevcut başkan Ömer Yıldırım selamlama konuşması yaptı. Yıldırım, konuşmasında derneğin gelecekte yapacağı iyi işlere değindi ve kongreye katılan herkese teşekkür etti.

Ömer Yıldırım, “Bundan sonra derneğin iyi işler yapacağına inanıyorum. Hep birlikte daha güzel projelere imza atacağız. Bu süreçte bize destek veren tüm dernek temsilcilerine ve üyelerimize teşekkür ediyorum,” dedi. Protokol konuşmalarının ardından, katılımcılar hatıra fotoğrafı çektirerek kongreyi sonlandırdı. Kocaeli Ağrı Dernekler Federasyonu’nun 2. kongresi, birlik ve beraberlik mesajlarıyla tamamlanmış oldu. Protokol konuşmalarının ardından program hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap