Ak Parti Darıca İlçe Teşkilatında üye çalışmaları ve yeni üyelerin katılımları devam ediyor. AK Parti İlçe Teşkilatından konu hakkında yapılan bilgilendirmede şu görüşlere yer verildi; ‘’ Durmaksızın büyümeye ve güçlenmeye devam ediyoruz. Cumhurbaşkanımız-Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde üye çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ak Parti Darıca ilçe Başkanı Köksal Şakar, Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, ilçe Başkan yardımcıları ve meclis üyemizin katılımlarıyla; Garanti Catering İşletme Sahibi Mustafa Çevikbaş Kardeşimize Ak Parti Rozetimizi Taktık.’’
![](https://batiyakasitv.com/wp-content/uploads/2023/10/WhatsApp-Image-2023-10-20-at-13.11.48.jpeg)
![](https://batiyakasitv.com/wp-content/uploads/2023/10/WhatsApp-Image-2023-10-20-at-13.11.48-1.jpeg)