“AMPUTE MESSİ” GEBZE AMPUTE’YE TRANSFER OLDU

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
2 Min Okuma

Gebze Belediyesi Ampute Futbol Takımı flaş bir ismi daha kadrosuna dahil etti. Belediye bünyesinde kurulan ve 2021-2022 yılları sahalarda müsabakalara katılan Gebze Belediyesi Ampute Spor Takımı gayretli mücadelesi sonucunda kısa sürede Süper Lig’e yükselmişti. Kadrosunda 3 Milli futbolcu bulunduran Gebze Belediyesi Ampute Spor Takımı bugün gerçekleştirilen imza töreniyle ‘Ampute Messi’ lakaplı Barış Telli’yi kadrosuna dahil etti. Güçlü kadrosuyla 2 yılda iki şampiyonluk yaşayan Gebze Belediyesi Ampute Spor Takımı’na dahil olan ‘Ampute Messi’ lakaplı Telli, yeni takımına tekrar şampiyonluğu yaşatmak için mücadele vereceğini belirtti.

BARIŞ TELLİ GÜCÜMÜZE GÜÇ KATACAK

İmza töreninde transferle ilgili konuşan Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, “Milli takım oyuncularımızda sporcumuz Barış Telli’yi aramıza katmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Az önce sözleşmesini imzaladık. Yeni sezon itibari ile mücadelesini Gebze Belediyesi Ampute Spor Takımı’mızda sürdürecek. Barış Telli ile birlikte takımımız daha da güçlenecek ve şampiyonluğu yeniden göğüsleyeceğimize şüphemiz yok. Transfer olan Milli Sporcu Barış Telli ise, “Öncelikle sayın başkanıma ekibine ve belediyemize çok teşekkür ederim.

YENİ TAKIMA YENİ KUPALAR KAZANDIRACAĞIM

Böyle bir imza töreni düzenleyerek beni aralarına kattıkları için çok mutluyum. Ayrıca belediyenin birçok dalında spora olan katkıları ve tesisleşme için de Başkanımıza ayrıca çok teşekkür ederim. Burada olmaktan çok mutluyum çünkü şampiyon bir takıma geldim. Yıllarca ampute futbolda şampiyonluklar yaşadım. Yeni takımıma kupa ve kupalar kazandırmak üzere mücadele edeceğim” şeklinde konuştu. Açıklamaların ardından imza töreni, günün anısına çektirilen hatıra fotoğrafıyla sona erdi. 

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap