ATASOY BİLGİN’DEN TAHİR BÜYÜKAKIN’A; ANLADIN SEN ONU!

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
1 Min Okuma

CHP Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Atasoy Bilgin, CHP Lideri Özgür Özel’in de katılımıyla gerçekleşen Proje Tanıtım toplantısından sonra  güçlü bir ekip ve  yoğun programıyla  seçim bölgesini karış karış gezmeye devam ediyor.

Ülke genelinde  diğer  illerdeki yerel seçim gündemini de  yakından takip eden CHP Büyükşehir adayı Bilgin  Sayın Cumhurbaşkanının  ‘Bu benim son seçimim’ diyerek  seçmenden oy istediğini belirterek

Kocaeli Seçmenine:  ‘’ Niksarın Fidanları Koyverin Gidenleri ‘’ diye seslendi.

Atasoy Bilgin  konuşmasında ‘’ Giderlerse gitsinler, Kocaeli için  ayağı yere basan güçlü projelerimizle biz geliyoruz. Onlar gidiyor biz geliyoruz ‘’ dedi.

Seçim Kampanyasının en başından itibaren rakip parti adaylarını ince esprili ve mizahi bir üslupla eleştiren  Bilgin, AKP’li mevcut Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ın  Kocaeli’de başkanlığı süresince  son derece  başarısız bir belediyecilik sergilediğini söyledi.  

‘’AKP’li belediyelerinin  20 yıldır yapamadıklarını  bu seçimlerde Kocaeli’de yeniden  seçilirlerse yapacaklarını söylüyorlar.  Söyledikleri yeni bir şey, yeni bir proje yok.bu açıklamaları komik buluyorum ‘’ diyen  CHP Kocaeli Büyükşehir Adayı Atasoy Bilgin , yeniden aday gösterilen AKP’li mevcut belediye başkanına :

 ‘’ Sana soruyorum Tahir Bey ,  daha once  aklınız neredeydi , anladın sen onu’’ diye seslendi.

Atasoy Bilgin halen  seçim çalışmalarına  ‘’Tahir Bey Anladın Sen Onu’’  başlıklı  esprili   kampanyası  ile devam ediyor.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap