AVUKAT BARIŞ KURT ADAY ADAYI

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
1 Min Okuma

Genç yaşına rağmen yaptığı başarılı çalışmalarla Darıca siyasetinde adından sıkça bahsettiren AK Parti Darıca Gençlik Kolları Seçim İşleri  Başkanı Av. Barış Kurt yeni bir göreve talip olmak için kollarını sıvadı

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Darıca Belediyesi Meclis Üyesi Aday Adaylığını açıklayan Av. Barış Kurt doğup, ‘’büyüdüğüm, emeğimi ekmeğe dönüştürdüğüm Darıca’ya daha fazla katkıda bulunabilmek için meclis üyesi aday adaylığını açıkladığını ve bu yolda da gençliğinin verdiği enerjiyi Darıca’da yaşayan başta gençler olmak üzere tüm vatandaşlara katkı sağlayacak projelere dönüştürme noktasında harcayacağını ifade etti.

2001 yılında Darıca’da doğan Av. Barış Kurt İstanbul Gedik Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olduktan sonra aktif iş hayatına aile grup şirketlerinde hukuk işlerinden sorumlu yönetici olarak başladı. Özellikle İdare Hukuku alanında birçok çalışması bulunan Av. Barış Kurt siyaset içerisinde gençlerin aktif olarak görev alması gerektiğini ve kendisinin de bu konu da yapacakları ile örnek olmayı hedeflemekte.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap