BAŞKAN BIYIK VE ŞAKAR ESNAFIN NABZINI TUTTU

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
1 Min Okuma

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık ve AK Parti Darıca İlçe Başkanı Köksal Şakar, ilçede faaliyet gösteren esnafları ziyaret ederek onların taleplerini dinledi.

Atatürk Caddesi ve Genç Osman Caddesi’nde Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık ve AK Parti Darıca İlçe Başkanı Köksal Şakar esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.  Başkan Muzaffer Bıyık, ziyaretleri sırasında yaptığı açıklamada, “İlçemizdeki esnaflarımızın her biri, ilçemizin ekonomisinin ve sosyal hayatının önemli bir parçasını oluşturuyor. Onların sorunlarını dinlemek, taleplerini öğrenmek ve birlikte çözüm yolları bulmak amacıyla esnaf ziyaretlerimize devam ediyoruz. Bu ziyaretlerimizde esnaflarımızın beklenti ve önerilerini değerlendirerek, ilçemizi daha yaşanabilir bir hale getirmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Esnaflarımızın güzel dilekleri ve samimi karşılamaları bizleri mutlu ediyor. Tüm esnafımıza hayırlı işler, bol kazançlar diliyorum” ifadelerini kullandı.

“ESNAFIMIZIN HER ZAMAN YANINDA OLACAĞIZ”

AK Parti Darıca İlçe Başkanı Köksal Şakar ise, “Esnaf ziyaretleriyle vatandaşlarımızın nabzını tutmaya devam ediyoruz. Başkanımız Muzaffer Bıyık ile birlikte esnafımızın sorunlarını yerinde dinleyerek çözüm noktasında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Esnafımızın her zaman yanında olmaya devam edeceğiz. Bu ziyaretlerimiz, halkımızla buluşmak ve onların taleplerini doğrudan dinlemek adına önemli bir fırsat sağlıyor” şeklinde konuştu. Ziyaretlerin ardından Başkan Muzaffer Bıyık ve Başkan Köksal Şakar, esnaflara başarılar dileyerek bir süre sohbet etti. Esnaflar da ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getirerek, teşekkür ettiler.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap