BAŞKAN BIYIK VE ŞAKAR MAHALLE MAHALLE GEZİYOR

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
2 Min Okuma

AK Parti Darıca İlçe Başkanı Köksal Şakar ve Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, her hafta bir mahalle ziyareti gerçekleştiriyor. Şakar ve Bıyık bu hafta Abdi İpekçi Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşların taleplerini dinledi.

AK Parti Darıca İlçe Başkanı Köksal Şakar ve Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, Abdi İpekçi Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek mahalle sakinleriyle buluştu. Ziyaret sırasında mahalle esnafını tek tek gezen ve sohbet eden AK Parti Darıca İlçe Başkanı Köksal Şakar ve Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, mahalle sakinlerinin sorunlarını dinleyerek çözüm önerileri sundu. İlçenin genel durumu ve mahalledeki ihtiyaçlar hakkında bilgi alan Şakar ve Bıyık, vatandaşlarla samimi bir ortamda sohbet etti.

“BEKLENTİLERİ ÖĞRENİYORUZ”

AK Parti’nin yereldeki temsilcileri olarak mahalle ziyaretlerinin önemine vurgu yapan Köksal Şakar, “Mahallelerimizi ziyaret ederek esnaflarımızın ve vatandaşlarımızın sorunlarını dinliyor, beklentilerini öğreniyoruz. Bu doğrultuda yerel yönetim olarak üzerimize düşen görevleri yerine getiriyoruz. Abdi İpekçi Mahallesi’nde gerçekleştirdiğimiz bu ziyaretlerde mahalle sakinlerimizle bir araya gelerek istişarede bulunduk” dedi.

“VATANDAŞLARIMIZIN YAŞAM STANDARTLARINI YÜKSELTİYORUZ”

Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık ise, “Darıca’da vatandaşlarımızın yaşam standartlarını yükseltmek, sorunlara çözüm bulmak adına gayret gösteriyoruz. Bu tür mahalle ziyaretleri, doğrudan vatandaşlarımızın nabzını tutmamıza ve onlarla daha yakın bir ilişki kurmamıza olanak tanıyor. Mahalle sakinlerimizin talepleri ve önerileri bizim için son derece değerlidir” diye konuştu. Ziyaretin sonunda mahalle sakinleri, Başkan Şakar ve Başkan Bıyık’a misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederek, Darıca’daki çalışmalarına başarılar diledi.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap