BATIYAKASI MEDYA DEĞER KATANLARI ÖDÜLLENDİRDİ

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
5 Min Okuma

Batıyakası Medya tarafından organize edilen Darıca’ya Değer Katanlar Ödül Töreni muhteşem bir gece ile gerçekleştirildi.

Batıyakası Medyanın her yıl Bölgeye Değer Katanlar adı altında Kocaeli’nin batıyakasında gerçekleştirilen, bu yıl Darıcaya Değer Katanlar ödül töreni Harun Acar, ana sponsorluğunda Darıca Adnan Menderes Kültür Merkezinde  gerçekleştirildi.

BÖLGEMİZE DEĞER KATMAYA GAYRET EDİYORUZ

Sunuculuğunu Dürdane Yıldız’ın yaptığı. Batıyakası Televizyonundan canlı yayınlanan gecenin açılış konuşmasını yapan Batıyakası Medya Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Kömürcü; ‘’ Batıyakası Medya olarak 2013 yılından beri bölgede web tv hizmeti vermekteyiz ve bu web tv ile birlikte bölgeye bir değer kattık. Bölgenin değerlerini ön plana çıkardık, Darıca, Gebze, Çayırova ve Dilovası ile Kocaeli’yi dünyaya tanıtan bir pencere haline geldik. 2014 yılında da daha iyi neler yapabiliriz derken bu kente, bölgeye katkısı olanlar başarılı olanlar spordan sanata, iş dünyasından eğitime, işçisinden, ev kadınına başarılı olanları ödüllendirelim, ödül törenleri ile onları onore edelim. Arkadan gelen nesile örnek olsun diye Bölgeye Değer Katanlar adlı ödül töreninin 12’nci, Darıca’ya Değer Katanlar Ödül Töreninin 3’ncüsünü yaptığımız gecemize onur verdiniz. Bizleri kırmayıp davetimize katıldığınız için sizlere ayrıca bölgeye değer katan isimleri belirlememizde katkıları olan komisyon üyelerimize teşekkür ediyorum.’’  Dedi.

DARICA’YA KİM DEĞER KATIYORSA İŞLERİ RAST GİTSİN

Geceye katılan Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’ta konuşmasında; ben buradan gecenin sponsoru Harun Acar kardeşimize bir teşekkür etmek istiyorum. Özellikle pandemi süreciyle alakalı maske konusunda bir teşekkür borcu var üzerimizde. Bizler maske bulamadığımız zaman belediye olarak parayla satın almak isteyip bulamadığımız günlerde Harun kardeşimiz belediyemize ve vatandaşlarımıza ücretsiz maske dağıttı, sosyal sorumluluğunu yerine getirdi. İşiyle de ilgili çalışkan, azimli ve de güler yüzlü bir kardeşimiz. Ben buradan bir kez daha kendisine teşekkür ediyorum. Darıca’ya kim değer katıyorsa rabbim işlerini rast getirsin hepinize bir kez daha teşekkür ediyorum. ‘’ şeklinde konuştu.

KOMİSYON ÜYELERİ

Konuşmaların ardından iş, sanat, spor, kültür, ekonomi, yaşam anlamında katkı sağlayanların belirlenmesinde katkı sunan komisyon  üyeleri; Adnan İşçi, Emre Polat, Hakan Uğurlu, Hicaz Atsız, Kudret Sekban, Melek Arıkan, Süheyla Aksan, Taner Özbay, Tuncer Türk, Fikriye Çelik’e  teşekkür plaketi verildi.

BÖLGEYE DEĞER KATANLAR

Daha sonra Bölgeye Değer Katanlar kategorisinde; İş İnsanı Hamdi Yarar, Büyük Anadolu Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. Nilgün Yönten, İş İnsanı Hüseyin Güzeltepe, İş İnsanı Yunus Orman, Hacımehtioğulları Halı Yönetim Kurulu Üyesi Metin Aldım, AKKAŞ Sosyal Hizmetler Yönetim Kurulu Başkanı  Adem Akkaş, Darıca Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Aşkın Çolak, Galeri 25 İşletmecisi İş İnsanı Yakup Çetin, Uğur Okulları, Haluk Öztürk Design sahibi İş İnsanı Haluk Öztürk, MT Binicilik İşletmecisi Metehan Taştepe, Darıca Türkelispor Kulübü Başkanı İş İnsanı  Ferhat Yılmaz, Darıca Belediyesi Eğitim Spor Kulübü Başkanı Hüsamettin Ergül, Eğitimci ve İş İnsanı Zafer Koçak, İş İnsanı Kadir Gedikli , Öncül Çelik Prefabrik İşletmecisi İş İnsanı Ömer Melikoğlu, Prime Emlak  Gayrimenkul Uzmanı Fatma Şimşek, ÖZ-YAP Gayrimenkul iş İnsanı İbrahim Özdemir, AHİ’lik Ödülü Alan Pazarcı esnafı Cengiz Agin,  Mucize Sanat Atölyesinin Kurucu Eğitmeni Burcu Berber, Metrofibernet Bölge Koordinatörü Şerafettin Yılmaz, Kaptan Medya Organizasyon Nurşah Kaptan, Filografi Devlet Sanatçısı Figen Soylu, Gazeteci Kübra Akabalı Akar, Çınar Halı Yıkama işletmecisi Selami Akdemir’e Darıca’ya katkılarından dolayı ödülleri verildi.

Gecenin sonunda Bölgeye Değer Katanlar kategorisinde ödül alan  Mucize Sanat Atölyesinin Kurucu Eğitmeni Burcu Berber’de Bülent Kömürcü’ye çini tabak hediye ederek teşekkür etti. Bülent Kömürcü gecenin sunuculuğunu yapan eğitimci-yazar Dürdane Yıldız’a sürpriz yaparak Batıyakası Medya’nın organizasyonlarında başarılı sunuculuğundan ve emeklerinden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

Bölgeye değer katanlar gecesi toplu hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.

Geceye; Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, Belediye Başkan Yardımcısı Kenan Paltacı, AK Parti Darıca İlçe Başkanı Köksal Şakar, CHP Darıca İlçe Başkanı Hüseyin Cihan Özaltan, Gebze Ticaret Odası Başkanı Abdurrahman Aslantaş, MHP İlçe Başkanı İlhan Yaşar, İYİ Parti İlçe Başkanı Soner Kartal, BTP İlçe Başkanı Cevat Demircan, Saadet Partisi İlçe Başkanı Celil Akbulut, Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Fatih Çakır, GETİP Başkanı Resul Orman, GTO meclis üyesi Ertuğrul Işık, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Ulaş Doğan, Gebze Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Hicaz Atsız, iş ve sanat dünyası, sivil toplum kuruluşları yöneticilerinin yanı sıra davetliler katıldı.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap