BELEDİYE BAŞKANI  BIYIK ANNESİ İÇİN GÖZYAŞI DÖKTÜ!

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
1 Min Okuma

* Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık dün akşam saatlerinde kaybettiği annesini, gözyaşları içerisinde defnedilmek üzere memleketine götürdü.

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’ın bir süreden beri rahatsız olan annesi Fadime Bıyık dün akşam saatlerinde vefat etti. Fadime Bıyık’ın ölümünün duyulması ile birlikte Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’ı çalışma arkadaşları, yakınları, siyasi yol arkadaşları ve Darıca halkı yalnız bırakmadı.

Sabah saatlerinden itibaren taziyeleri kabul etmeye başlayan Muzaffer Bıyık annesinin Kastamonu’nun Daday ilçesinde toprağa verileceğini, Darıca Emek Mahallesi Fatih Camiinde ilkinde namazına müteakip cenaze namazı kılınacağını duyurdu. Merhume Fadime Bıyık için öğlenden sonra evin önünde helallik alındı. Başkan Bıyık’ın burada gözyaşlarına hâkim olamadığı görüldü. Bıyık yakınları tarafından teskin edildi. Cenaze namazının ardından merhumenin cenazesi  vasiyeti üzerine Kastamonu’nun Daday ilçesine götürülmek üzere yola çıkartıldı.

Cami avlusunda bir süre taziyeleri kabul eden Bıyık’ın akşam saatlerinde Daday ilçesine geçeceği ve annesini toprağa vereceği öğrenildi. Muzaffer Bıyık’ı Kastamonu’nun Daday ilçesinde düzenlenecek cenaze töreninde AK Parti il ve ilçe yöneticileri, partili arkadaşları da yalnız bırakmayacak. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ın da Daday’a gideceği öğrenildi.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap