Güler-Erdoğan Çimen ailesinin oğulları AK Parti Gebze İlçe Gençlik Kolları Başkan yardımcısı ve Çimenoğlu Organizasyon firması kurucusu Mustafa Çimen, Şerife-Abdülkadir Karaman Ailesinin güzel kızları Beyzanur ile dünya evine giriyor. Genç çift 27 Ekim Cuma günü Gebze Aşk-ı Huma Düğün Salonundan gerçekleştirilecek kına gecesinin ardından 28 Ekim Cumartesi günü 19:00-23:00 saatleri arasında Elmas Düğün Salonundaki düğün ile hayatlarını birleştirecekler. Bu arada düğün öncesi gerçekleştirilen nikahı Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz kıyarken AK Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya’da nikah şahitleri arasında yer aldı. Batıyakası Medya Ailesi olarak Beyzanur-Mustafa Çimen çiftine bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.
![](https://batiyakasitv.com/wp-content/uploads/2023/10/WhatsApp-Image-2023-10-23-at-20.46.10.jpeg)
![](https://batiyakasitv.com/wp-content/uploads/2023/10/WhatsApp-Image-2023-10-23-at-20.46.09-1.jpeg)
![](https://batiyakasitv.com/wp-content/uploads/2023/10/WhatsApp-Image-2023-10-23-at-20.46.09.jpeg)