BİZİM YAZARLAR KİTAP TANITIM GÜNLERİ BAŞLIYOR

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
1 Min Okuma

Gebze Bizim Yazarlar Kitap Tanıtım Günleri, okurseverlere kapılarını açıyor.  1 Mart Cuma günü saat 11:30’da Gebze Kültür Merkezi Fuaye Alanı’nda gerçekleştirilecek açılışla bölgemizin 100’den fazla Yazar ve Şairinin kitapseverler ile buluşacak. Evrensel Kültür ve Sanat Derneği’de kitapseverlere yaptığı çağrıda herkesi etkinliklere davet etti. Dernek tarafından yapılan açıklama şöyle;’’

Tarihin kadim şehirlerinden biri olan Gebze’miz birçok alanda öncü görevini geçmişte olduğu gibi günümüzde de sürdürmektedir. Böyle bir şehrin birçok tarihi yapıları olması kadar, kültürel değerleri, yetiştirdiği birçok değeri görmeme, tanımama imkânı yoktur. Bizler bu minvalde Gebze ve bölgesinde yaşayan yazarların bir arada toplamasını, tanışmasını arzu ediyoruz. Fark edilmeyi bekleyen gönüllere dokunmak ve onların toplum ile buluşmasına öncülük etmek en büyük gayelerimizdendir.

Bu amaçla Evrensel Kültür ve Sanat Derneği olarak; ilmî, tarihî ve entelektüel sorumluluk bilinciyle Gebze Belediyesi’nin ev sahipliğinde organize ettiğimiz “Bizim Yazarlar Kitap Tanıtım Günleri” programı icra etmek gerekli görülmüştür.

1-3 Mart 2024, 11:00 – 19:00 saatleri arasında olup, ayrıca Özel Program: 2 Mart 2024, Saat 19:00’da yine Gebze Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Özel programın Moderatörü: Saadettin Acar;  Konuşmacı: İbrahim Tenekeci olacaktır. Tüm Kitapseverleri Bekleriz.’’

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap