BÜYÜK TEVECCÜH İLE GÖREVİNİ BIRAKMAKTAN VAZGEÇEN İSİM ALİ ŞEN

Bülent Kömürcü
Bülent Kömürcü
2 Min Okuma

Önceki gün STK bağlamında anlamlı olduğu kadar özverili bir duruma şahit olduk. Dernek Başkanlığı görevini bırakacağını açıklayan Darıca Karslılar Dernek Başkanı Ali Şen’e hemşerileri devam etmesi için topluca dernek lokaline giderek; göreve devam etmesi yönünde baskı kurdu.

Özellikle seçim öncesi kolay kolay bırakılmayacak olan dernek başkanlığını “artık yeter” diyerek bırakmak isteyen, bu kararını da önce yönetim kurulundaki  arkadaşlarıyla paylaştıktan sonra sosyal medya üzerinden duyuru yapan Başkan Ali  Şen, ‘’2018 göreve geldiğim Darıca Karslılar Derneği’ni kıymetli yönetimimle başarılı bir şekilde yönettiğimizi düşünüyorum. Bu bir bayrak yarışıdır: Şubat ayı içerisinde kongremiz vardır. Aday olmayacağım, yeni başkan ve yönetimimize borçsuz harçsız teslim edeceğiz inşallah. Bu süreç içerisinde kalp kırdığım bilip bilmeden tüm dostlarımdan özür dilerim. Hakkım helal olsun.’’ Diyerek aday olmayacağını ilan etmişti.

Şahsım,  bu güne kadar ‘’seçim öncesi bir yere aday olmayacaksan, STK Başkanlığını bırakacaksın’’ örneğinde bir isimle karşılaşmadı. Belki örneği vardır biz bilmiyoruz. Oysa bu alçak gönüllülüğü ve görev yapmak isteyen yeni hemşerilerinin önünü açmak için bu kararı almasından dolayı öncelikle kendisini tebrik ediyorum.

Lakin ekibiyle birlikte başarılı bir grafik çizen ve her platformda yerini alan Darıca Karslılar Dernek Başkanı Ali Şen ve Yönetim Kurulu Üyelerinin göreve devam etmesi için sağduyulu hemşerileri dernek lokalini doldurarak devam etmeleri yönünde ricada bulundular.

Bu baskılar ve hemşerilerinin istekleri doğrultusunda bir dönem daha görevde kalmayı kabul eden kıymetli hemşerim Ali Şen’i tebrik ediyor, başarılar diliyorum.

Bu haberi paylaş
yorum Yap