ÇALIŞKAN; ‘’DARICALILARIN GÜLER YÜZÜ İLE KARŞILAŞMANIN HUZURUNU YAŞIYORUZ’’

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
2 Min Okuma

CHP Darıca Belediye Başkan adayı Saide Arslan Çalışkan, seçim çalışmalarında esnaf ve ev ziyaretlerinde vatandaşların güler yüzüyle karşılaşmaktan çok mutlu olduklarını söyledi. Özellikle kadın ve genç seçmenlerden büyük ilgi gören Başkan Adayı Çalışkan onlara yapmayı düşündüğü projelerini anlatıyor istek ve görüşlerini dinliyor.

Cumhuriyet Halk Partisi Darıca Belediye Başkan adayı Avukat Saide Arslan Çalışkan, 31 Mart tarihinde yapılcak yerel seçimlere az bir süre kala seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. İlçenin tüm mahallelerini, esnafını ziyaret eden çalmadık kapı bırakmayan Çalışkan, akşamları da çat kapı evlere konuk oluyor kadınlarla bir araya geliyor gençlerle sohbet ederek ilçenin geleceğine yönelik yapacağı projeleri anlatıyor. Başkan Adayı Çalışkan, ziyaret ettiği evlerde, “Sizlere uğrayıp hatırınızı sormak istedik. Çocuklarımız için geleceğin çok daha güzel olmasını istiyoruz. Bunun için çalışıyor evlerimizi ziyaret ediyoruz. Bizde dileğiniz isteğiniz var mıdır” diyor.

Başkan Adayı Saide Arslan Çalışkan, İlçe Başkanı Hüseyin Cihan Özaltan, meclis üyesi adayları; Aydın Işık , Birol Bezirci , Can Bulut Yılmaz , Meral Kısacık , Dilan Güven , Yaşar Karakas, Tekin Türkyücel, Serkan Güven, Erhan Balıkçı, Volkan Önal ve partililer Kazım Karabekir ve Emek Mahallesi ev ve esnaf ziyaretlerinde bulundular. Gördükleri ilgi karşısında oldukça mutlu olan Başkan Aday Çalışkan ‘’gittiğimiz her yerde vatandaşların güler yüzü ile karşılaşmanın huzurunu yaşıyoruz.” Dedi.

Saide Arslan Çalışkan ve beraberindekiler, Piri Reis mahallesi sakinlerinden Nevzat İnan ve Metin İnan’ın vefat eden anneleri Nafiye İnan’ın cenazesine katılarak başsağlığı dileklerinde bulundu.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap