ÇAYIROVA’YA CHP’Lİ GENÇ VE ÇALIŞKAN MECLİS ÜYESİ ADAYI

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
3 Min Okuma

Çayırova’nın sevilen ve genç siyasetçilerinden Ünal Ateş, CHP Çayırova Belediye meclis üyeliği adaylığını açıkladı.

İlçe Başkanlığındaki basın açıklamasına CHP Çayırova ilçe başkanı Binali Eniş, İl yöneticileri Baran Aydın ve Ali İhsan Kösali, ilçe yöneticileri, önceki dönem ilçe başkanı ve yöneticileri katıldı.

Ünal Ateş yaptığı açıklamada şunları dile getirdi;

Benim iki büyük eserim vardır; Biri Türkiye Cumhuriyeti, diğeri Cumhuriyet Halk Partisi’dir.” diyen Gazi Mustafa Kemal Atatürk emaneti olan Cumhuriyet Halk Partisinin onurlu  üyeleri  bu anlamlı ve özel günde beni yalnız bırakmayarak geldiğiniz için sizlere sonsuz şükranlarımı sunarım hoş geldiniz sefa geldiniz.

Gençlik kollarından buyana hemen hemen her kademesinde görev almaktan onur duyduğum partimde bugün sizlerle birlikte olmaktan yaşadığım mutluluğumu paylaşmak isterim.

İyi ki varsınız, bana güç verdiniz.

Kıymetli partililerim ‘’ Bizler şartlar ne olursa olsun bu partinin sadık öz evlatları olarak bize ne zaman ihtiyaç olduysa partimizin yanında olduk’’  olmaya da devam edeceğiz.

Koşullar ne olursa olsun umutlarımızı diri tuttuk ve öyle yapmaya da kararlıyız.

Her geçen gün daha fazla yoksullaşan, derin ekonomik kriz nedeniyle parası pul olan ülkemizi düştüğü bu durumdan çekip çıkarmak için çocuklarımız için, geleceğimiz için hiç durmadan, usanmadan bıkmadan, çalışmaya umudu yeşertmeye kararlıyız.

Sorumluluğumuz büyük bunu biliyorum onun için diyorum ki biz buradayız.

Hazırız.

Ülkemizin ve Partimizin yüzyılı geride bıraktığı ve ikinci yüzyılda

Artık Çayırova da değişim zamanı;

Kısacası, emaneti  geri alma vakti gelmiştir.

Ülkemizi bu kötü yönetim anlaşışından kurtarmak, önce ilçemizden evimizden başlayacağız,

Bir Milyar İki yüz Elli Milyon TL lik  bütçesine rağmen Çayırova  maalesef  iyi yönetilmiyor.

Çayırova da Sosyal Belediyeciliğin nasıl yapılması gerektiğini iyi biliyoruz, geçmişte bunu hep birlikte başardık inanıyorum ki yine başaracağız, emaneti geri alacağız.

150 bini aşkın nüfusu ile çile haline gelen trafik sorunu, vatandaşlarımızın ihtiyaç duyduğunda ulaşamadığı sağlık hizmetleri sorununu, yetersiz sosyal yaşam alanları, öğrencilerimizin erişemediği internet sorunu gibi birçok alt yapı eksiği ile yaşamak zorunda kalan  ilçemizin hak ettiği gibi hizmet alması için,

Sorunların çözüldüğü insanların mutlu bir yaşam sürdüğü Çayırova’ yı hep birlikte inşa etmek için, sizlerden biri olarak bu kentte yaşayan ve kendini sorumlu hisseden bir kardeşiniz olarak 2024 yılında yapılacak olan Mahalli idareler seçiminde yerel parlamentomuz olan  Çayırova Belediyesi Meclis üyeliği görevine adayım.  

İlçe Başkanımız, Örgütümüz ve Belediye başkan adayımız ile birlikte kapı kapı gezmeye, partimizin bayrağını Çayırova da yükseltmeye adayım, yerelde iktidar olmak için adayım ve siz kıymetli yol arkadaşlarımdan destek istiyorum.  Katılımlarınız için tekrar teşekkür ederim.’’

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap