CHP DARICA’DA SON ADAY ADAYI YAKUP TÖRK

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
1 Min Okuma

CHP’de Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı başvuru süreci dün saat 17:00 itibariyle tamamlandı. 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde Darıca Belediye Başkanlığı için aday adayı olan isimlerde netleşti. Saide Arslan, Tuncer Saltaş’tan sonra Yakup Törk’de adaylık başvurusunu yaptı. Törk, başvuru sürecinin son gününde eşi Esra Törk birlikte İlçe Başkanı Hüseyin Cihan Özaltan’a teslim etti. Başvurusu ile ilgili açıklama yapan Yakup Törk; ‘’Kazanmak, Sadece Benim Değil, Hepimizin Başarısı!

Bu yolda kazanmak, sadece benim değil, hepimizin başarısı olacak. Sizlerin destekleri, inancı ve katılımı olmadan bu yolda ilerleyemem. Kazanmak, birlikte daha büyük zaferlere ulaşmak için bir fırsattır.

Sevgi, Saygı, Değişim ve Birliktelikle Kazanmak İçin!

Darıca’yı daha yaşanabilir, daha huzurlu kılmak için bir aradayız. Sevgi, saygı, değişim ve birliktelikle kazanmak için yola çıkıyorum. Bu güzel ilçede birlikte yazacağımız hikaye için desteklerinizi bekliyorum.

Sizlerin sevgisi ve desteğiyle Darıca’yı birlikte daha aydınlık yarınlara taşıyacağımıza inanıyorum. Hep birlikte, Darıca için kazanmak için yola çıkalım!’’ dedi.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap