CHP GEBZE ÖNCE ANITKABİR’E  ARDINDAN MECLİS’E GİTTİ

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
1 Min Okuma

CHP Gebze İlçe Başkanı Gökhan Orhan ve il, ilçe yöneticileri, meclis üyeleri ile TBMM’yi ziyaret ederek partisinin grup toplantısına katıldı.

CHP Gebze İlçe Başkanı Gökhan Orhan, il ve ilçe yöneticileri, kurultay delegeleri ve meclis üyeleri ile birlikte partisinin grup toplantısına katıldı. CHP’li Orhan ve beraberindekiler ilk olarak Anıtkabir’i ziyaret ettiler. CHP Gebze İlçe Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “İlçe Başkanımız Gökhan Orhan ve ilçe örgütümüzün bütün kadrolarıyla, Cumhuriyetimizin 100. Yılında Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün ebedi istirahatgahı Anıtkabir’i ziyaret ederek minnet ve şükranlarımızı sunduk” denildi.

KILIÇDAROĞLU’NA GİTTİLER

CHP’li Orhan ve beraberindekiler ardından CHP’nin Grup Toplantısına katılım gösterdiler. CHP Grup Toplantısı ile ilgili olarak yapılan açıklamada, “İlçe Başkanımız Gökhan Orhan, ilçe yöneticilerimiz, meclis üyelerimiz ve kurultay delegelerimiz TBMM’de Milletvekilimiz Muhip Kanko’yu ziyaret ederek, Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun haftalık TBMM Grup Toplantısına katıldı” dedi. Kanko ve beraberindeki Gebzeli CHP’liler ile daha sonra CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu Meclis’teki makamında ziyaret etti.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap