CHP İLÇE BAŞKANI ÖZALTAN GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
2 Min Okuma

CHP Darıca İlçe Başkanı Hüseyin Cihan Özaltan, dün yapılan Darıca Belediyesi Mart ayı meclisi sonrası basın toplantısı yaptı. İlçe Başkanlığı’nda düzenlenen toplantıya CHP Darıca Belediye Başkan adayı Saide Arslan Çalışkan, mevcut meclis üyeleri, meclis üyesi adayları ve partililer katıldı.

CHP Darıca İlçe Başkanı Hüseyin Cihan Özaltan, dün yapılan Darıca Belediyesi Mart ayı meclisi sonrası açıklamalarda bulundu. Özaltan yaptığı açıklamada ‘’Darıca Belediye Başkanı iktidardaki son meclisini yaptı. Başkan Muzaffer Bıyık, soru önergelerimizdeki sakinliğini koruyamadı ve çok sayıda gaf yaptı. Muzaffer Bıyık’ın seçim beyannamesi için Darıca Belediyesi işçilerine mesaj attılar. Bunu kendisine sorduğumuzda haberinin olmadığını eğer böyle bir şey gerçekleştiyse de bunun yanlış olduğunu ifade etti. Ak Parti’nin seçim araçlarını garajda park ettikleri ile alakalı elimizde fotoğraflar var. Kendisi bunla alakalı da siyasi parti seçim otobüslerine zarar gelmemesi için sadece Perşembe günleri buraya koyduklarını açıkladı. Oysa elimizdeki fotoğraf Salı gününe ait. O zaman bütün siyasi parti araçlarının orada durması gerekiyor.

Bizimde aklımıza farklı sorular geliyor, acaba akaryakıtta buradan mı alınıyor diye. Bu konu ile alakalı suç duyurusunda bulunduk. Kapalı Pazar alanında 8 Mart Kadınlar Günü ile alakalı bir program yapacaktık. Yazımızı ilgili yerlere yazdık ancak halen cevap gelmedi. Bu konuda da kendilerini kınıyorum.  Son olarak meclis sonunda kendisine bir soru sordum. Kendisi bana bazı ithamlarda bulundu. Bana parmak salladı, kendisi çok gergindi. Ben mecliste kimsenin söz hakkı olmadığını biliyorum. Benim kendisine tek soru soracağım yer orasıydı. Ve ben meclis bittikten sonra bir soru sordum. Detaylı açıklamaları daha sonra yapacağım’’ dedi.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap