3. lig temsilcimiz Darıca Gençlerbirliği sahasında ağırladığı Erbaaspor’la 2-2 berabere kaldı. Darıca Şehir Stadında soğuk ve yağışlı havada oldukça bozuk zeminde oynanan maçta 43. Dakikada Erbaaspor’dan Mehmet Tosun takımını 1-0 öne geçirdi. İlk yarı bu skorla sona erdi.
![](https://batiyakasitv.com/wp-content/uploads/2023/11/WhatsApp-Image-2023-11-19-at-14.56.42.jpeg)
İkinci yarıda 75. Dakikada Emirhan Tak’ın golüyle maç 1-1 oldu. 87. Dakikada Tayyip Kanarya Erbaaspor’u 2-1 öne geçirdi. 89. Dakikada Yasin Uzunoğlu’nun attığı golle skor 2-2 oldu ve maç bu skorla sona erdi. Darıca Gençlerbirliği bu skorla ligde 11 puanla 11. Sırada yer aldı.
![](https://batiyakasitv.com/wp-content/uploads/2023/11/WhatsApp-Image-2023-11-19-at-14.56.44.jpeg)