TFF 3. Lig 3. Grup’ta mücadele eden temsilcimiz Darıca Gençlerbirliği, 18.hafta maçında deplasmanda 1922 Konyaspor’u 1-0 yenerek uzun zamandan beri hasret kaldığı galibiyeti nihayet elde etti.
![](https://batiyakasitv.com/wp-content/uploads/2024/02/WhatsApp-Image-2024-02-04-at-14.55.47-1.jpeg)
Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz Stadı’nda oynanan karşılaşmada Faik Kartal Duran’ın (DK 33) bulduğu gol ile sarı yeşilliler maçtan 1-0 galibiyetle ayrılarak deplasmandan 3 puanla döndü. bu galibiyetle puanını 15’e çıkartarak 11. Sırada yer alan Darıca Gençlerbirliği önümüzdeki hafta sahasında ligin en son sırasında yer alan Bayburt Özel İdare Spor ile karşılaşacak.
![](https://batiyakasitv.com/wp-content/uploads/2024/02/WhatsApp-Image-2024-02-04-at-14.55.48.jpeg)
![](https://batiyakasitv.com/wp-content/uploads/2024/02/Darica-en-son.jpeg)