DARICA GENÇLERBİRLİĞİ KADERİNE TERKEDİLDİ

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
1 Min Okuma

Sezon başında Faruk Anaç ve Onur Güneri tarafından satın alınan, yeni sezona büyük umutlarla başlayan Darıca Gençlerbirliği yaşadığı ekonomik sıkıntılar sonucunda adeta sessizliğe büründü.

SÜREÇ NASIL GELİŞTİ?

Darıca Gençlerbirliği yaz transfer döneminde Faruk Anaç ve Onur Güneri tarafından satın alındı. Teknik direktör tercihini ilk kez profesyonel takımda çalışacak olan Emre Denizli’den, transfer sürecini yürütme görevini ise henüz 23 yaşında olan ve hiç bir tecrübesi olmayan Yasin Oğuzhan Buldu’dan yana kullandılar. Bu iki ismin de ortak noktası kulüp başkanı ile sosyal medya üzerinden tanışmaları! Yapılan hatalı transferler, plansız bütçe kullanımı, tecrübesiz yönetim ve daha nice skandallar ile bu noktaya gelindi. Bugün itibariyle ise yaklaşık on futbolcu alacaklarını alamadıkları için serbest kaldılar.

ŞİMDİ NE OLACAK?

Ligi küme düşme potasının hemen üzerinde tamamlayan Darıca GB, yaklaşık on oyuncusunu kaybetmesine rağmen transferde ve planlamada sessizliğini koruyor.  Yapılan açıklama ile satılığa çıkarılan Darıca GB, iddiaya göre mevcut yönetimin fahiş fiyat istemesi sebebiyle yeni sahibini bulamıyor!. Kısa süre içerisinde harekete geçilmemesi durumunda, kulübün küme düşmesine kesin gözüyle bakılıyor. On futbolcusunu kaybetmiş, 1 milyon lirayı bulan transfer yasağı olan, kupaları ve eşyaları haczedilmiş olan koca çınar, kimse bir şey yapmaz ise küme düşecek!

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap