DARICA GENÇLERBİRLİĞİ TARAFTARLARI; ‘KİMSEYE TAHAMMÜLÜMÜZ KALMADI’’

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
1 Min Okuma

Darıca Gençlerbirliği Taraftarlar Derneği, kulüpte yaşanan olumsuzluklar, yaşanan haciz olayları ve yeniden satılması ile ilgili açıklama yaptılar. Taraftar Derneği artık tahammüllerinin kalmadığını belirttiler. Dernek tarafından yapılan açıklama şöyle;’’

Kulübümüzün yaşadığı sıkıntılı günleri ulusal medyada çıkan kulübümüze yakışmayan haberleri üzüntüyle öğreniyoruz.

Darıca Gençlerbirliği Taraftarlar Derneği olarak mevcut yönetimi geldikleri ilk günden itibaren sonuna kadar destekledik kulübümüzü getirmiş oldukları rezil noktaya tahammülümüz kalmamıştır tesislerimize 1 hafta içinde 2 kere haciz memurları gelmiştir tüm kupalarımız, eşyalarımız haczedilmiştir. Futbolcular mevcut durumdan, imkansızlıktan bezmis ayrılık durumuna gelmiştir. Takımımız üzerinden sizin ve eski yönetimlerin türlü türlü entrikalar çevirdiğinin farkındayız bu kulübe niye geldiğinizi çok iyi biliyoruz.

 1934 yılında kurulan Türkiye’de örnek kulüp olarak gösterilen Darıca Gençlerbirliği Spor kulübü tesislerinde yemek pişmeyen futbolcularına verdiği sözleri tutamayan bir kulüp haline geldi.

Bu haftadan itibaren “İmaj düzeltmeye geldik” diyip kulübü iyiyce rezil eden mevcut yönetimi Darıca 15 Temmuz Şehir stadyumunda görmek istemiyoruz. Kulübümüzün Yunanistanlılara satılacağı konuşuluyor değil Yunanistanlı birine satılması semtin büyükleri dışında bile birine satılmasının sonuna kadar karşısında duracağız isteyen istediği gibi anlasın KİMSEYE TAHAMMÜLÜMÜZ KALMAMIŞTIR. ÇINARALTILILAR grubunu kimse karşısına almasın takımın değil, şehrin huzuru kaçar geçmişte örnekleri mevcut..

BİR AN ÖNCE GEREKENİN YAPILMASINI BEKLİYORUZ.’’

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap