DARICA GENÇLİK MERKEZİ GENÇLERİN MERKEZİ HALİNE GELDİ

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
1 Min Okuma

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Darıca Gençlik Merkezi’nde çeşitli atölye çalışmaları, eğitimler, seminerler ve akademik faaliyetlerle kendini geliştirmek isteyen gençlere imkanlar sunuluyor.  Akademi ve kulüp faaliyetlerinin yer aldığı gençlik merkezine gençler de büyük ilgi gösteriyor.

Darıca Şehit Polis Edip Zengin Gençlik Merkezi Müdürü Erhan Tunç, Gençlik Lideri Olcay Taş Batıyakası Medya’yı ziyaret ettiler. Genel yayın Yönetmeni Bülent Kömürcü ve Haber servisinden İsa Turhan ile görüşen Tunç ve Taş, gençlik merkezinde yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdiler.

Erhan Tunç, Gençlik merkezleri akademisinde öğrencilere yönelik; değerler atölyesi, dini ilimler atölyesi, İnovasyon atölyesi, kişisel gelişim atölyesi, sosyal bilimler atölyesi, dil eğitimleri atölyesi, güzel sanatlar atölyesinin yanı sıra sosyal ve kültürel faaliyetler kulübü, güzel sanatlar kulübü, bilim ve teknoloji kulübü, sağlıklı yaşam ve spor kulübü ve gönüllülük kulübü ile gençlerin sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlere yönelik çalışmaların yer aldığını söyledi.

Merkez Müdürü Erhan Tunç ayrıca gençlik merkezi olarak çeşitli atölye çalışmaları, eğitimler, seminerler ve akademik faaliyetlerle kendini geliştirmek isteyen gençlere imkanlar sunulduğunun da altını çizdi.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap