DARICA KARSLILAR DERNEĞİ’NDE ALİ ŞEN YENİDEN BAŞKAN

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
1 Min Okuma

Darıca Karslılar Derneği’nin olağan kongresinde mevcut başkan Ali Şen dernek üyelerinin oylarıyla yeniden başkan seçildi.

Darıca Karslılar Derneği kongre süreci yaşadı. Dernek Başkanı Ali Şen kongre öncesi aday olmayacağını açıklayan ve bununla ilgili sosyal medya üzerinden duyuru yapan Şen, ‘’2018 göreve geldiğim Darıca Karslılar Derneği’ni kıymetli yönetimimle başarılı bir şekilde yönettiğimizi düşünüyorum. Bu bir bayrak yarışıdır: Şubat ayı içerisinde kongremiz vardır. Aday olmayacağım, yeni başkan ve yönetimimize borçsuz harçsız teslim edeceğiz inşallah. Bu süreç içerisinde kalp kırdığım bilip bilmeden tüm dostlarımdan özür dilerim. Hakkım helal olsun.’’ Diyerek aday olmayacağını ilan etmişti.

Ancak dernek üyelerinin başkanlığı bırakmaması yönünde baskılar sonucu Ali Şen kongrede yeniden aday oldu ve Darıca Karslılar Derneği’nin başkanlığına seçildi.

Kongre sonunda yeniden başkanlığa seçilen Ali Şen; ‘’ Siz kıymetli hemşerilerimizden gelen talep üzerine görevimize devam edeceğim. Kars Ardahan Iğdır bizim kırmızı çizgimizdir, daha güclü daha başarılı görevlere inşallah’’ açıklamasını yaptı.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap