DARICA MEHMETÇİK İÇİN TEK YÜREK OLDU

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
2 Min Okuma

İYİ Parti Darıca İlçe Başkanı Soner Kartal Kuzey Irak’ta Pençe-Kilit operasyonu bölgesinde 12 askerin şehit olması nedeniyle yaptığı açıklamada; ‘’Yüreğimiz buruk. Bölücü terör örgütü mensupları ile çıkan çatışmada şehit olan kahraman askerlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına sabır diliyorum. Yaralı Mehmetçiğimize de Rabbimden şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun.’’ Dedi.

Darıca Adnan Menderes Kültür Merkezi önünde ellerinde Türk Bayraklarıyla toplanan Siyasi Parti İlçe Başkanları, Belediye Başkan Aday aday ve aday adayları, Sivil Toplum Kuruluşları, Dernek Başkanları ve Darıcalı Şehit Murat Tevlim’ in babası Mustafa Tevlim ve vatandaşlar şehitlerin isimlerini okudular dualar ettiler.

İYİ Parti Darıca İlçe Başkanı Soner Kartal burada yaptığı açıklamada şunları söyledi;’’Ben vatanını bayrağını seven bir kardeşiniz olarak sosyal medyada sadece bir taziye mesajı paylaşarak normal hayatıma devam ettirmeye vicdanım elvermiyor vatanın her bir karış toprağı değerli olduğu kadar her bir askerimiz de baştacımızdır

Türk milleti olarak bu hainlere ve destekçilerine karşı bir ve beraber olacağız.

Şüphesiz şehitlerimizin kanı yerde kalmayacaktır. Biz de gözü yaşlı analar, yetim kalan çocuklar, vatan uğruna şehit düşen evlatlarımız için yas değil, Türk töresince baş istiyoruz. İntikamı meclisten başlanarak dağdaki fare deliklerine kadar alınmalıdır.

Mevzu vatansa gerisi teferruattır.

Buradan şunu da belirtmek istiyorum

Vatan hainlerine karşı Devletimizin yanında Türk bayrağımızı dalgalandırmaya devam edeceğiz

Bugün, 85 milyon Türk milleti olarak yaralıyız. Ama yaramızı deşmeye çalışan hainlerin, heveslerini kursaklarında bırakmaya da kararlıyız!

Duyması gereken kim varsa duysun:

Varlığım Türk Varlığına Armağan Olsun! Ne Mutlu Türküm Diyene!’’

Açıklamanın ardından vatan için canlarını veren tüm şehitlerin ruhlarına dualar edildi.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap