DARICA MİLLET KIRAATHANESİ AÇILIŞA HAZIRLANIYOR

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
2 Min Okuma

Darıca Millet Bahçesi 3. Etapta yapımında sona gelinen kütüphane hizmete açılıyor. Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, “Bölgemizin, hatta Marmara Bölgesi’nin en güzel kütüphanesinden birini Darıca Millet Bahçesi’nde vatandaşlarımızın hizmetine açıyoruz” dedi.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin Darıca Belediyesi ile işbirliği içinde inşa ettiği Darıca Millet Bahçesi 3. etapta çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Şehit Er Gökhan Hüseyinoğlu Sahil Parkı ile başlayan 2. etabıyla da Darıca ile Eskihisar’ı sahilden birleştiren Darıca Millet Bahçesi, Büyükşehir’in 3. etap projesiyle şehre sosyal, kültürel ve ekonomik değer katacak. Günlük hayatta yorulan bedenler; yansıma havuzları, Türk İslam Bahçesi, Koku Bahçesi, Gülistan, oturma alanları ve yürüyüş yollarıyla burada huzur bulacak. Büyükşehir Belediyesi, Darıca Millet Bahçesi 3. etap projesiyle şehir hayatından yorulan kent sakinlerinin ruhlarını dinlendirme, gençlere sosyalleşme ve her yaş grubundan insanın spor ve egzersiz yaparak sağlıklı bir hayat sürme imkanı sunuyor.

“DARICA, BÖLGENİN CAZİBE MERKEZİ OLMAYA DEVAM EDECEK”

3. etap projesinde Millet Kıraathanesi ve Meydanı, Giriş ve Karşılama Meydanındaki yansıma havuzları ve dinlenme alanları, Türk İslam Bahçesi, Koku Bahçesi, Gülistan, oturma alanları, yürüyüş yolları, bisiklet yolları, dinlenme alanları bulunacak. Darıca Millet Bahçesi 3. etapta çalışmalarında sona gelinen Millet Kütüphanesi açılışa hazırlanıyor. Çalışmalarında sona gelinen kütüphane hakkında açıklamada bulunan Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, “Bölgemizin, hatta Marmara Bölgesi’nin en güzel kütüphanesinden birini Darıca Millet Bahçesi’nde vatandaşlarımızın hizmetine açıyoruz. Kocaeli Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte yapımında sona geldiğimiz 3. Etap çalışmalarının içerisinde barındırdığı; Millet Kıraathanesi, yansıma havuzları, dinlenme alanları, Türk İslam Bahçesi, Koku Bahçesi, Gülistan, oturma alanları, yürüyüş yolları, bisiklet yolları, dinlenme alanları ile bölgenin cazibe merkezi olmaya devam edecek” açıklamasında bulundu.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap