DARICA SİYASETİNDE DİKKAT ÇEKEN TRANSFER!

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
2 Min Okuma

Memleket Partisi Darıca İlçe Başkanı Ahmet Yavuzhan Unsur, görevinden ve parti üyeliğinden istifa ederek, İYİ Parti saflarına katıldı. İYİ Parti İlçe Başkanı Soner Kartal ile bir araya gelerek üyelik evrağını teslim eden Unsur, Kartal ve yönetimine sıcak yaklaşımı için teşekkür etti.

Soner Kartal’ın ilçe başkanlığı koltuğuna oturmasından bu yana Darıca’da ciddi bir çıkış trendi yakalayan İYİ Parti, dikkat çeken bir ismi ailesine kazandırdı. Memleket Partisi Darıca İlçe Başkanı Ahmet Yavuzhan Unsur, görevinden ve parti üyeliğinden istifa ederek, İYİ Parti’ye katıldı. Kendisini mutlu ve iyi hissettiği yerde olduğunu söyleyen, Kartal ve yönetimine teşekkür etti.

UNSUR: İYİ PARTİ AİLESİNDE OLMAKTAN

 ÇOK MUTLUYUM

Mücadele azmini kaybeden bir parti mensubu olmamak adına Memleket Partisi İlçe Başkanlığı ve parti üyeliğinden istifa ettiğini açıklayan Unsur, kendi adına en doğru tercihin İYİ Parti olduğunu işaret etti. İYİ Parti’nin Darıca’daki teşkilatlanma yapısı hakkında konuşan Unsur, “Her geçen gün büyüyen bir aileye katıldığım için çok mutluyum. Bana kapılarını açan başta İlçe Başkanımız Sayın Soner Kartal ve yönetimi olmak üzere herkese teşekkür ediyorum. Bugünden itibaren gecemizi gündüzümüze katarak 31 Mart yerel seçimlerine çok iyi hazırlanacağız” ifadelerini kullandı.

KARTAL: TÜM VATANDAŞLARIMIZI ÜYE OLMAYA BEKLİYORUZ

Taraflı tarafsız her kesimin takdirini toplayan bir performans sergileyen İYİ Parti Darıca İlçe Başkanı Soner Kartal ise, “Bugün İYİ Parti ailemize katılan Memleket Partisi eski İlçe Başkanı Ahmet Yavuzhan Unsur’a ‘hoş geldiniz’ diyor, ülkemizin İYİ geleceğine katkı sunmak isteyen tüm vatandaşlarımızı üye olmaya bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap