DARICA’DA ADAY ADAYI ENFLASYONU

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
1 Min Okuma

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlere siyasi partilerin hazırlıkları devam ederken belediye başkan aday adayları da başvurularını ilçe başkanlıklarına yapmaya devam ediyor. Öte yandan AK Parti’de belediye başkan aday adaylığı başvuru süresi bugün sona eriyor.

Çayırova, Dilovası ve Gebze’de aday adayı bolluğu yaşanırken Darıca’da ise aday adayı sayısı 2’de kaldı. Belediye başkanı olmasından dolayı doğal aday adayı olan Muzaffer Bıyık’a rakip olarak bugüne kadar ilçe başkanlığından istifa eden Ufuk Acay ve meclis üyesi Ahmet Hakan Hocaoğlu belediye başkan aday adayı olduklarını açıklayarak başvurularını yaptılar. Başkan aday adayları önceki akşam yapılan İlçe yönetim haftalık olağan toplantısına katıldılar.

İlçe Başkanı Köksal Şakar’ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya; il Yöneticisi Nuri Kaya ilçe Kadın Kolları Başkanı Selma Gülenç, ilçe Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Arslan, ilçe yöneticileri, Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, Belediye Başkan Aday Adayları Av.Ufuk Acay ve Ahmet Hakan Hocaoğlu katıldı. Toplantıda çalışmalar ve 2024 hedefleri ele alındı

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap