DARICA’DA DEĞİŞİM  1 NİSAN’DA BAŞLAYACAK!

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
1 Min Okuma

CHP  Darıca belediye başkan adayı Saide Arslan Çalışkan, “Darıca Belediye Başkanı olmam, Darıca kadını için bir gurur kaynağı olacaktır. Darıca’da değişim 1 Nisan’da başlayacak.’’ Dedi.

Başkan Adayı Saide Arslan Çalışkan göreve gelmesi durumunda Darıcalıların değişimi en kısa zamanda hissedeceklerini söyledi. Seçim çalışmalarında çalmadık kapı bırakmadıklarını vurgulayan Başkan adayı Çalışkan Batıyakası Medya’ya yaptığı açıklamada Darıcalılardan gördüğü ilginin kendisini çok mutlu ettiğini ifade etti.

İlçe Başkanı Hüseyin Cihan Özaltan, ilçe yönetim kurulu üyeleri, meclis üyesi adayları ile birlikte ilçe genelinde seçim çalışmalarına aralıksız devam eden Saide Arslan Çalışkan, seçimi kazanarak belediye başkanlığı koltuğuna oturmasıyla birlikte “sağlık, eğitim, yaşam ve kentleşme’’ gibi daha önce vadettiği bir çok projeyi hayata geçirmek istediğini ifade ederek, ‘’uzun yıllardır belediye meclis üyeliği yapmaktayım. Belediyeciliği çok iyi biliyorum. Bizim yönetimimizde rantı ortada kaldırarak halkın parasını halk için harcayacağız. Halkın menfaati için gerekli projelerde uyum ve birliktelik içinde ortak hareket edeceğiz. Belediye başkanlığı görevine seçilir seçilmemle birlikte, Darıca’ya kadın eli değecek, çevre düzenlemesi ve trafik  başta olmak üzere Darıca’nın çehresindeki değişikliği halk tarafından hissedeceğini göreceksiniz. Darıca’da 1 Nisan’dan itibaren değişim başlayacak. ’’dedi.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap