DARICA’YA ONKOLOJİ HASTANESİ YAPILACAK

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
1 Min Okuma

Darıca’ya Onkoloji Hastanesi açılacağı belirtildi. Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, bölgeye yapılacak olan Onkoloji Hastanesi’nin müjdesini verdi. Başkan Bıyık, sağlık alanında önemli bir ihtiyacı karşılayacak olan bu hastane için sağlık bakanlığı yetkilileri, milletvekilleri, Büyükşehir Belediyesi ve Darıca Belediyesi olarak bir araya gelerek uyum içinde çalışacaklarını belirtti.

Bölge halkının sağlık ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak harekete geçen Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, Onkoloji Hastanesi’nin müjdesini sosyal medya hesabından duyurdu. Hastane projesinin hayata geçirilmesi için gerekli adımların atılacağını ve sağlık hizmetlerinin en üst seviyede sunulması için çalışacaklarını belirten Başkan Bıyık, şu açıklamalarda bulundu: “Onkoloji Hastanesi, Darıcamıza ve bölgemize hayırlı olsun. Bakanlıklarımız, Milletvekillerimiz, Büyükşehir Belediyemiz ve Darıca Belediyesi olarak el ele verip uyum içerisinde, milletimizin ihtiyaçları doğrultusunda canla başla çalışmaya devam ediyoruz.

“BÜYÜK BİR İHTİYAÇ”

Bölgemizde büyük bir ihtiyaç olan Onkoloji Hastanesi’nin çalışmalarına en kısa sürede başlıyoruz. Sağlık Bakanlığı yetkilileri, Kocaeli İl Sağlık Müdürü Yüksel Pehlevan ve Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Arif Emre ile bir araya gelerek hastanenin yeri konusunda istişarelerde bulunduk. Şimdiden bölgemize hayırlı olsun.”

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap