DİLEKDERE’LİLER BİRLİK VE BERABERLİK GECESİNDE BULUŞTU

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
2 Min Okuma

Gebze Ardahan Hanak Dilekdere Köyü Yardımlaşma Derneği, birlik, beraberlik ve dayanışma gecesinde bir araya geldi.

Çiler Boylu’nun sunuculuğunu yaptığı gece, Aşk-ı Hüma Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi. Geceye yaklaşık 550 kişi katıldı ve yöresel sanatçılar Bilgi Akpınar ve Ozan Uğur Çiftçi davetlilere unutulmaz bir gün yaşattı. Gebze Ardahan Hanak Dilekdere Köyü Yardımlaşma Derneği Başkanı Mürsel Karaçay, gecede tüm misafirlerle yakından ilgilendi. Başkan Mürsel Karaçay’ı iş insanları Mikail Akpınar ve CHP Gebze Belediyesi Meclis üyesi aday adayı Zekai Akpınar’ın yanı sıra İYİ Parti Gebze Belediyesi Meclis Üyesi Birol Elüstü yalnız bırakmadı.

Gebze Ardahan Hanak Dilekdere Köyü Yardımlaşma Derneği Başkanı Mürsel Karaçay, davete gelen tüm misafirlere teşekkür etti. Dernek olarak etkinliklere devam edeceklerini söyledi ve “Yönetimdeki tüm arkadaşlarıma bu süre içinde benimle birlikte çok büyük mücadele ve emekler vererek yaptıkları çalışmalar için teşekkür ediyorum. Bugüne kadar yanımızda olduğunuzu hissettirdiğiniz ve verdiğiniz katkılar için hepinize yönetim kurulum ve kendi adıma teşekkür ediyorum.” dedi.

KÜLTÜRÜMÜZÜ GELECEĞE TAŞIMAK İSTİYORUZ

Başkan Karaçay, sözlerine şöyle devam etti: “Dernekler günümüzde neredeyse önemini yitirmiş durumda. Bütün dernekler hemen hemen bir siyasi partinin arka bahçesi olmuş durumda. Bizim derneğimizde her fikirden ve düşünceden insan yer alıyor. Biz hiçbir siyasi partinin yanında olmadık. Bugün bu geceye hiçbir siyasi ismi davet etmedik. Bu gecede sadece kendi köylülerimizle bir araya geldik. Biz, bugüne kadar herhangi bir köylümüzün düşüncesi, görüşü veya siyasi bakışına bakmadık. Bundan sonra da böyle bir değerlendirmemiz olmayacak. Amacımız, bu derneğin çok değerli geleneklerini yaşatmak ve bu kültürü gelecekteki gençlere taşımak için tüm gayretimizi göstermek. 1998 yılında kurulan derneğimizde bugüne kadar emeği geçen tüm kurucularımıza ve yönetim kurulu üyelerine canı gönülden teşekkür ediyorum. Hayatta olmayanlara Allah’tan rahmet diliyorum. Bu vesileyle bugüne kadar yanımızda olduğunuz için siz değerli köylülerimize sonsuz teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından yöresel sanatçılar Bilgi Akpınar ve Ozan Uğur Çiftçi sahne aldı. Sahne alan sanatçılar performanslarıyla davetlileri doyasıya eğlendirirken, gecede çekilişle sürpriz hediyeler de dağıtıldı.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap