DİLOVASI’NIN GELECEĞİ, MİMAR VE MÜHENDİSLERE EMANET

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
1 Min Okuma

Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, ilçede faaliyet gösteren mimar, mühendis ve proje müellifleri ile bir araya gelerek Dilovası’nın planlama, proje ve proje uygulama konularını ele aldı.

Dilovası’nda faaliyet gösteren mimar, mühendis ve proje müellifleri ile Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir bir araya geldi. Dilovası’nın planlama, proje ve proje uygulama konuları ile ilgili görüşen Başkan Şayir, toplantıda ilçenin mevcut durumu değerlendirilirken, geleceğe yönelik planlamalara dair fikir alışverişinde bulunuldu. Başkan Hamza Şayir, ilçenin sürdürülebilir kalkınması ve estetik gelişimi için birlikte çalışmanın önemine vurgu yaptı.

“YAŞANABİLİR BİR DİLOVASI”

Mimar, mühendis ve proje müellifleri de toplantıda, ilçede gerçekleştirdikleri projeleri paylaşarak, yaşanan sorunlara çözüm önerileri sundular. Toplantı, karşılıklı fikir alışverişi ve iş birliği imkanları konusunda olumlu bir ortam yaratırken, Dilovası’nın gelecekteki planlamalarında daha etkili bir iş birliği sağlamayı hedefledi. Başkan Şayir, “İlçemizin gelişimi ve estetik bir görünüme kavuşması adına bu tür toplantılar çok önemlidir. Mimar, mühendis ve proje müelliflerinin değerli görüşleriyle birlikte daha yaşanabilir bir Dilovası için çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap