DR. ÜMİT AKTAŞ, KOCAELİ KİTAP FUARI’NDA OKURLARIYLA BULUŞACAK

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
2 Min Okuma

Büyük okuyucu kitlelerine ulaşan yedi kitabında da Fitoterapi’nin ve sağlıklı beslenmenin önemini sürekli vurgulayan, bağışıklık sisteminin önemini anlatarak yol gösteren Fitoterapi Uzmanı Dr. Ümit Aktaş, bu yıl 15 Ekim tarihinde gerçekleşecek Kocaeli Kitap Fuarı’nda okuyucularıyla bir araya gelecek. Mevsimsel hastalıkların çok arttığı bu günlerde, Fitoterapi Uzmanı Dr. Ümit Aktaş, Kocaeli Kitap Fuarı’nda bağışıklık sistemini güçlü tutmanın yollarını anlatacak.

Kocaeli Kitap Fuarı’nda 15 Ekim Pazar günü saat 15:00’da “İlaçsız Yaşam” konulu bir seminer verecek olan Dr. Ümit Aktaş seminerinde; ‘Neden bu kadar hasta oluyoruz, hasta olmamanın yolu nedir’sorularının yanıtını verirken mevsimsel hastalıkların çok arttığı bu günlerde bağışıklığımızı güçlü tutma ve bitkilerden faydalanmanın yolları gibi birçok konuda bilgi verecek, katılımcılara sağlıklı bir yaşamın yolunu anlatacak. ‘Çaresi yok’ diye öğretilen hastalıkları kontrol altına almanın hatta tam şifa ile iyileşmenin mümkün olduğunu okuyucularına aktaracak olan Fitoterapi Uzmanı Dr. Ümit Aktaş, seminerin ardından saat 16.00’da geçtiğimiz günlerde 30. baskısı yapılan, güncel bilgiler ile genişletilmiş “İlaçsız Yaşam” kitabını ve diğer kitapları “Bitkisel Kürlerle İlaçsız Tedavi”, “Mutluluk Kürleri”, “Diyabet ve Zayıflama Kürleri”, “Mutluluk Kürleri 2”, “Yaşam Sevinci” ve “Koronadan Korunmak Mümkün” adlı kitaplarını okurları için imzalayacak.

İlgili basın bültenini ekte değerlendirmenize sunarız. Kocaeli’nde yaşayanları bu fayda odaklı seminerden haberdar etmek için desteğiniz bizler için çok önemli. Şimdiden teşekkür ederiz. Eğer uygun olursanız sizi de seminer ve imza gününe bekleriz.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap