DÜNYA MUTLULUK GÜNÜ’NDE ÖĞRENCİLERİ MUTLU ETTİLER

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
1 Min Okuma

2013 yılından beri dünyanın her yanında insanların mutluluğun önemini fark etmesi için kutlanan Uluslararası Mutluluk Günü, Darıca Ressam Osman Hamdi Bey İlkokulu’nda etkin bir şekilde kutlandı.

20 Mart Dünya Mutluluk Günü’nde Darıca Ressam Osman Hamdi Bey İlkokulu öğretmenleri “Önemli Olan Senin Mutluluğun” diyerek çocukları mutlu etmek ve onların önemli olduğunu hissettirmek amacıyla ÖNEM Projesi kapsamında bir etkinlik düzenlediler. Okulun 1.sınıf öğrencilerine dileklerini sordular. ÖNEMli öğrenciler oyun alanında gönüllerince oyun oynadıktan sonra pasta kesildi ve dilekleri olan oyuncakları Kaymakam Yüksel Kara, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Oğuz, Şube Müdürü Kasım İşlek, Okul Müdürü Suat Yapıcı ve ÖNEM Proje Koordinatörü Esra Kazancı tarafından verilerek mutluluklarını katladılar.

Darıca Milli Eğitim Müdürlüğü ailesi de hem mutlu anlardan hem de hediyelerden nasibini alarak mutluluk gününü tamamladılar. Okul Müdürü Suat Yapıcı, ‘’Mutluluk Günü etkinliğinin düzenlenmesinde katkısı olan okul öğretmenleri Öğretmenler Avşar Erdoğdu, Hilal Çoban, Semra Erciyes, Elif Hicran Özcanlı, Aykut Gürsoy, Sena Camcı ve Pınar Gökalp’a ve Hamimiz Sevda Yapıcı’ya emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.’’ Dedi.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap