EFORA ÇALIŞANLARI YIL SONU ETKİNLİĞİNDE GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİ

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
4 Min Okuma

Bölgenin en çok istihdam sağlayan firmalarından Efora İnsan Kaynakları’nın geleneksel olarak her yıl düzenlediği yıl sonu etkinliği Gebze Holiday İnn Hotelde yapıldı. Gebze Belediye Başkan Yardımcısı Selamet Güner, Gebze Ticaret Odası Başkanı Abdurrahman Aslantaş, Gebze SGK Müdürü Hasan Hüseyin Şenlik, Gebze İlçe Sağlık Müdürü Dr. İlhan Kadıoğlu, İŞKUR Temsilcilerinin de katıldığı, bir yılın değerlendirildiği, yorgunluğunun atıldığı gecede performans ödülleri dağıtıldı, çalışanlar müzik eşliğinde gönüllerince eğlendi.  Ankara, İstanbul, Bursa gibi yurt içindeki bölge ofis çalışanlarının da katıldığı gecede Efora İnsan Kaynakları Yönetim Kurulu Başkanı Gültekin Şenel gecede yaptığı konuşmada 2023 yılını değerlendirdi 2024 yılı hedeflerini açıkladı. Şenel konuşmasının sonunda Efora Şirketler Grubu’nda çalışanları ile gurur duyduğunu belirterek teşekkür etti.

Yıl sonu etkinliği Efora İnsan Kaynakları personellerinin ödüllendirilmesi ile başladı. Başarı hikayesini personeli ile paylaşan Efora İnsan Kaynakları Yönetim Kurulu Başkanı Gültekin Şenel, duygusal bir konuşma gerçekleştirdi. 

HERGEÇEN GÜN BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ

2023 yılını değerlendiren 2024 yılı hedefleri ile görüşlerini açıklayan Şenel konuşmasında şunları söyledi; ‘’Bugün Efora Şirketler Gurubunun bugün mutlu günü. Yıllar önce 1 kişi ile Gebze’de başladığımız süreçte bugün Türkiye il ve ilçelerdeki bölge ofisleri yurt dışında şubeleri ile faaliyetlerimizi büyük bir aile olarak sürdürüyoruz.

Efora Akademi, Efora Motor, Efora Ortak Sağlık Güvenlik, Ahrezan Lojistik, Efora İnsan Kaynakları gibi şirketlerimizle her geçen gün büyümeye devam ediyoruz. Önümüzdeki yıl da 2 yeni şirket kurmayı hedefliyoruz. Geçen yıl çalışan sayısına baktığımızda 53 bin 800 iken bu yıl 70 bin rakamlarına çıktı. Efora İnsan Kaynakları Türkiye’de ilk 5’te yer almakta ve ciddi bir potansiyele sahip.

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK SORUNLARINDAN BİRİSİ TEMBELLEŞMEK

 Hergeçen gün tembelleşen toplum olmaktayız bu yüzden ara eleman ve hamaliye gibi personel bulamamak gibi bir sorunla karşı karşıyayız. Bu nedenle Endonezya olmak üzere yurt dışından personel getirebilmek için girişimlerde bulunduk ülkemizdeki yasal mevzuatlar nedeniyle bunu gerçekleştiremedik. Bu yüzden diyoruz ki mesleki eğitimler arttırılmalı. Bizi 2024 yılında çok ciddi bir sorun bekliyor. Hiçbir şirketin, firmanın personel bulamayacağı bir noktaya gidiyoruz.

ÇALIŞMA ARKADAŞLARIMIZ BÜYÜK ÖZVERİ İLE ÇALIŞIYOR

Ben burada arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Bu kadar iş beğenmemezlik içinde yılda 70 bin rakamını yakalamak çok kolay bir hadise değil. Türkiye’deki bir çok global marka ile çalışıyor çok ciddi potansiyel üretiyoruz. Çalıştırdığımız bir personelin akşam evine giderken filesinde bir ekmeğin olması hepimizin gözünde bir ışık. İşinizi yaparken buna dikkat ettiğinizi bizim şirketimizin genel kültürünün bu olduğunu bilerek yapıyorsunuz. Bu yüzden hepinize müteşekkirim. Sadece para kazanmak için sabahın 8’i akşamın 6’sı demeden ki bizim sektörde hiç kimsenin işi 6’da bitmiyor gece 12’ye kadar çalıştığımız zamanlarda oluyor. Çalışma arkadaşlarım büyük özveri işle çalışıyor. İşte bizde çalışma arkadaşlarımızın aileleriyle, çocuklarıyla güzel bir akşamda bir arada olmak için bu etkinliği düzenliyoruz.

2024 YILINDA DA FARKIMIZI FARKETTİRECEĞİZ

Efora Şirketler Grubu 2024 yılında Allah’ın izniyle farklılığını çok daha farkettirecektir. Bunu sizlerde farkedeceksiniz, cüzdansal olarak da farkedeceksiniz bunun da sözünü veriyorum. Emeğinizi hakkınızı helal edin. Çok gayret ediyorsunuz hepinize bir kez daha teşekkür ediyorum.’’

Gültekin Şenel’in konuşmasının ardından söz alan, Gebze SGK Müdürü Hasan Hüseyin Şenlik, Gebze Belediye Başkan Yardımcısı Selamet Güner, Gebze Ticaret Odası Başkanı Abdurrahman Aslantaş ve Gebze İlçe Sağlık Müdürü Dr. İlhan Kadıoğlu’da gecede yaptıkları konuşmalarda Efora İnsan Kaynakları’nın bölgenin olduğu kadar yurt içi ve yurt dışında İnsan kaynakları ve danışmanlık hizmetiyle sağladığı çözüm ve atılımlar yapmakta olduğunun altını çizerek tüm şirket çalışanlarını tebrik ettiler ve başarılar dilediler.

Konuşmaların ardından 2023 yılı performans ödülleri dağıtıldı. Kutlamalar müzik eşliğince gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlence ile devam etti.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap