Emeklilik sistemin adaletsizliğine karşı mücadele etmek, talepleri dile getirmek amacıyla kurulan Emeklilikte Adalet Arayanlar Derneği Gebze Şubesi gerçekleştirilen törenle hizmete açıldı. Açılışa Gebze CHP ilçe başkanı Gökhan Orhan, Demokrat Parti Darıca ilçe başkanı Selim Akgöz, Gebze Demokrat Parti İlçe Başkanı Murat Öngelen ve Demokrat Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Salih Kartal, Gebze Bağımsız Belediye Başkan Adayı Muhammed Tuluk, Gebze EYT başkanı Nuh Erdoğan ve yönetimi, Gebze Kahramanmaraşlılar Dernek Başkanı Adem Oktay, Gebze İşçilerin Birliği Derneği Başkanı Elif Alçınkaya ve yönetimi, Gebze Emekliler Derneğin Başkanı Ali Tunç ve kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.
Dernek Başkanı Başkan Gökçe Kurtulmuş, davetlilere açılışlarına katılımlarından dolayı teşekkür etti. Kurtulmuş ayrıca herkesi 2000 yılı sonrası SGK girişlilerin yaşamış olduğu mağduriyetin hak savunucusu olan Emeklilikte Adalet Arayanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğine davet etti.