2000 sonrası SGK girişlilerin yaşamış olduğu mağduriyetin hak savunucusu olan Emeklilikte Adalet Arayanlar Sosoyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (EAD)’ın Kocaeli şubesi düzenlenecek törenle Gebze’de açılıyor.
3 Aralık Pazar günü saat 14:00’te Hacıhalil Mahallesi 1218 Sokak No:18 Kemaloğlu İş Merkezi (Nur Kunduranın 3. Katı) Gebze adresinde gerçekleştirilecek olan açılışa tüm vatandaşlar davet edildi.