EMLAK KULÜBÜ’NDEN ‘TECRÜBE PAYLAŞIMI’ ETKİNLİĞİ

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
2 Min Okuma

Kuruluşundan bu yana yaptıkları çalışma ve faaliyetlerle ülke genelindeki emlak sektörünün önde gelen kurum ve kuruluşlarının dikkatlerini çeken Emlak Kulübü yönetimi, önemli bir etkinliğe daha imza atarak yine adlarından söz ettirmeyi başardılar.

 Tuzla Belediyesi Sosyal Tesislerinde düzenlenen ve yoğun katılımın olduğu ‘Tecrübe Paylaşımı’ etkinliğinin medaratörlüğünü  Emlak Kulübü Kurucularından Seçil Yeşil yaparken, Kurucu Başkan Fuat Özdağ konuşmasında  kuruluşlarından bu yana ekibiyle birlikte yaptıkları çalışmalarda hak ettikleri seviyeye gelmeleri için mücadelelerini sürdüreceklerini söyledi.  Başkan Özdağ, konuşmasının devamında ise,  “Emlak Kulübü olarak kurulduğumuz günden itibaren mesleğimizin hak ettiği seviyeye gelmesi için tüm ekip arkadaşlarımızla aralıksız mücadelemizi sürdürüyoruz.

Üyelerimiz arasında işbirliğinin artması için bugünkü programımızın ilk bölümünde yeni üyelerimizi eski üyelerimizle tanıştıracağız.  

Sırasıyla sizleri kürsüye davet ederek kendinizi ve firmanızın  tanıtımını yaparak ,üyeler arasında ki işbirliğinin ve paylaşımın artmasını amaçlıyoruz. Bildiğiniz gibi Emlak Kulübü’nün sloganı “öğren,paylaş,kazan” yolumuza bu amaç ile devam edeceğiz.’’ dedi

 Etkinliğin ikinci bölümünde ise  meslekteki tecrübelerini paylaşan Emlak Kulübü Danışma Kurulu Başkanı,  Ticari ve Endüstriyel Gayrimenkulü’nde 20 yıllık iş deneyimi ile ‘ Burada Group Yapı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Akbacak,  deneyimlerini anlattığı konuşması sonrası katılımcılardan tam not aldı.

 Programa katılan Emlak Haber imtiyaz sahibi ve aynı zamanda Network Türkiye Başkanı Dr.Tanku Bulduk ise Emlak sektöründe doğru yapılması gereken adımları sıralarken, sektörde işini layıkıyla yapan Gayrimenkul danışmanlarının ve Broker’ların yer alması gerektiğini belirtti .  Diğer yandan, mesleğe değer katan STK’ların öneminden bahseden Dr. Tanku Bulduk, Emlak Kulübü’nün sektöre sunduğu katkılarından duyduğu memnuniyeti dile getirerek,  tüm meslektaşlarının bu tür oluşumların içerisinde yer alması gerektiğini ifade etti.

Program,  Emlak Kulübünün yeni üyeleri ile eski üyelerinin tanışmasının ardından tecrübe paylaşımı eğitimine geçilerek son buldu

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap