FİZYOPİA SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZİ HİZMETE GİRDİ

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
2 Min Okuma

Fizyopia Sağlıklı Yaşam Merkezi Darıca Şubesi düzenlenen açılış töreniyle hizmete girdi.

Fizyoterapist Tuğba Altınal Bozkurt ve Pilates Eğitmeni ve Burcu Demirbaş’ın işletmeciliğini yaptığı Fizyopia Sağlıklı Yaşam Merkezi’nde fizyoterapist diyetisyen ve hemşire eşliğinde klinik pilates ve kişiye özel egzersiz hizmetinin yanı sıra manuel tedavi, meridyen terapi, skolyoz, disk hernisi/fıtık, kliniz masaj ve duruş bozuklukları uygulama ve tedavileri yer alacak.

Osmangazi Mahallesi Aşıroğlu Caddesi No: 7 adresinde hizmete giren sağlık merkezinin açılışına; Darıca belediyesi Başkan vekili Kenan Demirbaş, AK Parti Darıca ilçe başkan vekili Sadık Öztürk, Darıca Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Aşkın Çolak, Nezih Yaşlı Yaşam Evleri Onursal Başkanı, Ahmet Demirbaş, Öğretim görevlisi Özlem Demirbas Karagöl, Bölge gayrimenkul  Gökhan Adıgüzel Hakçay Turizm Hakan Akçay ve Lacin Akçay, Altanlar yapı İrfan Altan, Batı Yakası Medya Genel Yayın Yönetmeni Bülent Kömürcü, Altınal Nakliyat Nedim Altınal  ve Sevgi Altınal, Süleyman inşaat ve gayrimenkul Abdullah Yıldız, Yüksel Kavak, Bozkurt Turizm İsmail Bozkurt, Kaptan lojistik Bülent Kaptan, Osmangazi muhtarı Bülent Kır, Darıca kırtasiye ve kopyalama hizmetleri, Mustafa Demirbaş  Darıca Kaptan Medya organizasyon Murat Kaptan ve çok sayıda davetli katıldı.

Darıca belediye Başkan vekili Kenan Demirbaş açılışta yaptığı kısa konuşmada; ‘’Her yeni açılan müessese, hem bizler için hem sizler için, hem devletimizin geleceği için geleceğimize yapılan bir yatırımdır. Bizler de katma değere katkı sağlamaya çalışanlara her zaman destek vermeye devam edeceğiz. Kendilerinin güzel işler yapacağından eminim. Allah utandırmasın, hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Tuğba Altınal Bozkurt ve Burcu Demirbaş’ta sağlık merkezinin açılışında kendilerini yalnız bırakmayan protokol üyelerine ve davetlilere teşekkür ettiler.

Konuşmaları ardından Fizyopia Sağlıklı Yaşam Merkezi’nin açılış kurdelası dualarla kesilerek hizmete açıldı.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap