GEBZE GAZETECİLER CEMİYETİ’NDEN 2 GÜNLÜK KAMP

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
1 Min Okuma

Gebze Gazeteciler Cemiyeti, üyelerine yönelik 2 günlük kış kampı gerçekleştirdi. Kocaeli’nin Başiskele ilçesindeki Aytepe Park tesislerindeki kamp programına Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Yılmaz Karaca, Basın Vakfı Genel Başkan Vekili Oğuzhan Bayrak da katıldı.

İstanbul Avrasya Gazeteciler Cemiyeti üyelerinin de yer aldığı kamp programında gazeteciler keyifli bir zaman geçirdi. Doğa yürüyüşü yapan, kızak binen ve kartopu oynayan gazeteciler akşamları da ateş başında müzik dinleyerek moral depoladılar.

TGF Genel Başkan Yardımcısı ve Gebze Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Levent Altun, kamp programını sağlayan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ederken, önümüzdeki süreçte üyelerine yönelik sosyal etkinlikler düzenlemeye devam edeceklerini söyledi.

Basın Vakfı Genel Başkan Vekili ve İstanbul Avrasya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Oğuzhan Bayrak da, Gebze ve İstanbullu gazetecilerin buluştuğu kamp programının iki cemiyet arasındaki dostluğu pekiştirdiğini dile getirdi.

Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Yılmaz Karaca da, TGF bünyesindeki iki cemiyet üyelerini buluşturan bu programın verimli geçtiğini dile getirerek, bu tür etkinliklerin devam etmesi temennisinde bulundu.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap