GEBZE’DE İHALELER ZİNNUR BAŞKANIN YAKINLARINA MI VERİLİYOR!

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
2 Min Okuma

Gebze’de ihalelerin Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’ün yakınlarına verildiği iddia edildi.

Memleket Partisi Gebze İlçe Başkanı Musa Ertürk, Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’e Gebze’nin bir türlü halledilemeyen sorunlarını çözmek yerine koltukta oturmayı tercih ettiğini ileri sürdü. Ertürk ihalelerin de Başkan Büyükgöz’ün  yakınlarına verildiğini de iddia etti. İlçe Başkanı Musa Ertürk’ün konu hakkında yaptığı yazılı basın açıklaması şöyle;’’

Gebze Belediye Başkanı’na soruyorum:

1- Gebze’de vergi levhası ve ruhsatı olmadan sözde iş yerlerini neden kapatmıyorsunuz ya da kimin akrabalarına koruma sağlıyorsunuz?

2- Kirazpınar Emlak Konutları 3. Etabın oradaki dere yatağını yıllardır neden ıslah etmiyorsunuz. İnsanlar binlerce lira kira ödeyecek, ev alacak ama sizin yüzünüzden oradaki pisliğin kokusunu soluyacak…

3- Kirazpınar Emlak Konutları’nın yollarını en iyi şekilde hizmet vererek hemen yapıyorsunuz. Gecekonduların olduğu yolları neden yapmıyorsunuz? Buradaki yaşayanlar insan değil mi?

4- Pelitli’de yeni yapılan hayvan barınağındaki hayvanların hali nedir öyle?

Ben bizzat köpek sahiplenmek için oraya gittiğimde o hayvanlar leş gibi kokuyordu. Canlı şahit olduğum bir olay: tanzikli su ile o köpeklerin üzerine su sıkıldı ve hepsi aç.

Barınak açmakla iş bitmiyor. İhaleleri usulsüzce eşinize, dostunuza vermeye; eski bir vekilin akrabalarını korumaya benzemez.

Size bu sorduklarımın hepsini videolarla da yayınlıyacağım.

Belediye başkanlığı o koltuğa oturmakla olmuyor.

Belediyecilik halka hizmetle olur sokakları karış karış gezmekle olur.’’

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap