Bölgesel Amatör Ligi (BAL) 5. Haftasında Gebzespor bugün Keşanspor deplasmanında puan arayışında olacak. Ligde lider Feriköy’ün ardından 9 puanla 2. Sırada yer alan 3 maçta yoluna kayıpsız devam eden mor beyazlılar Trakyadan puanla dönerek zirve yolunda ilerlemek istiyor. Keşan Atatürk Stadında saat 14:00’te başlayacak maçı Armağan Çıbık, Can Berk Yıldız ve Mert Öztürk hakem üçlüsü yönetecek. Maçın 4. Hakemi ise Onur Can Dolğun görev yapacak.
GEBZESPOR TRAKYA DA PUAN AVINDA
![](https://batiyakasitv.com/wp-content/uploads/2023/11/IMG_8705.jpg)
Bu haberi paylaş
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap
yorum Yap