GEBZE’Yİ NE KADAR SAĞLAMA ALDIĞINIZI GÖRDÜK! (GÖRÜNTÜLÜ HABER)

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
1 Min Okuma

Bölgede yaşanan olumsuz hava koşullarından Gebze’de nasibini aldı. Şiddetli fırtına ve yağış nedeniyle Eskihisar’daki bir süre önce yeni açılan Gebze Belediyesi’nin GÜZİDE isimli işletmesi de sular altında kaldı. CHP Gebze İlçe Başkanı Gökhan Orhan Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’ün belediye hizmetlerinde ‘’Gebze’yi sağlama aldık’’ sloganına atıfta bulunarak Gebze’yi ne kadar sağlama aldıklarını bir rüzgarda gördüklerini ifade etti.

Konu hakkında açıklama yapan İlçe Başkanı Gökhan Orhan; ‘’ Gebze’nin ne kadar sağlamda olduğunu bir rüzgar esintisinde yaşamış, görmüş olduk. Gebze’yi sağlama aldık, sağlam işler yaptık derken afetlere hazırlık, alt yapının eksikliği gibi “ufak” detayları da sağlama alsaydınız keşke. Eskihisar’da daha önceki hava muhalefetlerinden kaynaklı su basmaları, tahribatlar yine meydana gelmişti ancak buna rağmen önlem almamak yapılan yatırımı çöpe atmaktan başka bir şey değil.

Yine yolların kapanacağı, insanların işlerinin aksayacağı, ulaşımın durma noktasına geleceği bir kara kış daha kapıda. Bakalım yerel yöneticiler bu sınavı nasıl verecek?’’ dedi.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap