GÖRKEM ÇİLER DUALARLA VE ÖZLEMLE ANILDI

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
2 Min Okuma

12 yıl önce elim bir trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Görkem Çiler unutulmadı. Sevgi-Nail Çiler evlatlarının 12. Ölüm yıldönümünde sevenleri ile birlikte yine mezarı başındaydı.

CHP Kocaeli Milletvekili Nail Çiler’in bundan on iki yıl önce elim bir trafik kazasında yaşamını yitiren oğlu merhum Görkem Çiler’in vefatının yıldönümü vesilesiyle mezarı başında anma programı düzenlendi. Galatasaray sevdalısı olan, mezarı sarı kırmızıya boyanan Görkem Çiler’in mezarının başına Galatasaray’ın 2023- 2024 futbol sezonunu simgeleyen şampiyonluk bayrağı asıldı. Eski GTO Başkanı, CHP Kocaeli Milletvekili Nail Çiler’in oğlu Görkem Çiler 12 yıl önce İstanbul dönüşü geçirdiği kaza sonucu hayatını kaybetmiş, Gebze ve Kocaeli’de büyük bir üzüntü yaşanmıştı. Görkem’in ölümünün üzerinden 12 yıl geçmesine karşın Çiler ailesi bu acı günü hiç unutmadı. Görkem için bu yıl da ölüm yıldönümünde mezarı başında bir anma programı düzenlendi.

KATILIM YOĞUN OLDU

Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlayan anma programında Görkem için dualar edilirken, Çiler ailesini yine yakınları, eş ve dostları, bürokratlar, iç dünyası ve siyasetçiler yalnız bırakmadılar. İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, CHP Milletvekilleri Mühip Kanko, Harun Özgür Yıldızlı, CHP, AK Parti, İYİ Parti, Saadet Partisi ilçe başkanları, Belediye Meclisi üyeleri, GTO Başkanı Abdurrahman Arslantaş anma programına katıldı.

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Dilovası Belediye Başkanı Ramazan Ömeroğlu’da anma programında hazır bulundu.

GTO Meclis Başkanı Oğuz Şerifalioğlu, STK’ların başkan ve yöneticileri, yöresel derneklerin başkanları, OSB başkan ve yöneticileri, iş ve siyaset dünyasından çok sayıda isimle Gebze’nin yerli ailelerinin tamamı anma programına iştirak etti. Sevgi-Nail Çiler evlatlarının mezarı başında dualara eşlik ederken, yakınları da onları teselli ettiler. Genç yaşta hayatını kaybeden Görkem Çiler için vefatından bu yana her yıl sarı kırmızıya boyanan mezar bölümü Galatasaray’ın 2023-2024 şampiyonluk bayrağı ile süslendi. Görkem’i anma programında ultrAslan ’da yalnız bırakmadı. Mezarına şampiyonluk atkıları bırakıldı.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap