GTO’DA İHRACAT DESTEK OFİSİ VE KOSGEB TEMSİLCİLİĞİ AÇILDI

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
2 Min Okuma

Gebze Ticaret Odası’nın faaliyetleri hız kesmeden devam ediyor. Oda Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Aslantaş, Ticaret Bakanlığı ve TOBB işbirliğinde, ülke ihracatının ve ihracatçı sayısının arttırılabilmesini ve mevcut ihracatçıların bilgilendirilmesini amaçlayan; sürekli ve düzenli iletişime dayalı bir bilgilendirme hizmeti sunmak amacıyla  İhracat Destek Ofisi’nin ve aynı zamanda tekrar hizmete açılacak olan KOSGEB Temsilciliği’nin faaliyete geçtiğinin müjdesini verdi.

Gebze Ticaret Odası Mayıs Ayı Meclis Toplantısının konuğu KOSGEB Başkanı  Ahmet Serdar İbrahimcioğlu oldu. Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Aslantaş, Gebze Ticaret Odası Kurucu Başkanı ve başarılı çalışmaları ile bölgemize kalıcı eserler bırakan  İbrahim Başaran’ın vefatı sebebiyle duyduğu üzüntüyü dile getirerek başladığı konuşmasının ardından, Oda faaliyetlerinden bahsederek; KOSGEB Başkanı  İbrahimcioğlu’nu ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Bölgenin iktisadi hayatındaki yerini ve önemini bazı istatistiki verilere dayandırarak üyelere anlatan GTO Başkanı Abdurrahmen Aslantaş, İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği tarafından Meclis Üyemiz Tuna Coşkun’un firması Coşkun Arıtma’nın 2022-2023 yıllarında yaptığı ihracat ile ödüle layık görülmesinden dolayı duyduğu gururu belirterek; Gebze Ticaret Odası olarak ihracattaki başarılarının artması yönünde yapılan çalışmaların hız kesmeden devam edeceğini dile getirdi.

Yönetim Kurulu Başkanı Aslantaş tarafından; Ticaret Bakanlığı ve TOBB işbirliğinde, ülke ihracatının ve ihracatçı sayısının arttırılabilmesini ve mevcut ihracatçıların bilgilendirilmesini amaçlayan; sürekli ve düzenli iletişime dayalı bir bilgilendirme hizmeti sunmak amacıyla Oda’da İhracat Destek Ofisi’nin ve aynı zamanda Oda’da tekrar hizmete açılacak olan KOSGEB Temsilciliği’nin faaliyete geçtiğinin müjdesinin verildiği Meclis Toplantısı, İbrahimcioğlu’nun KOSGEB desteklerini aktarması ile son buldu.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap