HAKAN UĞURLU DEPREM ŞEHİTLERİ VE MİRAÇ KANDİLİ İÇİN HAYIR LOKMASI DÖKTÜRDÜ

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
1 Min Okuma

İş İnsanı ve Nene Hatun Mahalle Muhtar adayı Hakan Uğurlu, Miraç Kandili ve asrın felaketi olarak bilinen 6 Şubat depreminin yıldönümü nedeniyle hayatını kaybeden vatandaşlar için hayır lokması döktürdü. Nene Hatun Mahallesi Lokman Hekim Caddesi üzerinde kurulan semt pazarının girişinde standta hayır lokmasını alan vatandaşlar hayır duası ettiler.

İş İnsanı ve Nene Hatun Mahalle Muhtar adayı Hakan Uğurlu, 1 yıl önce meydana gelen ve 11 ili etkileyen 6 Şubat depreminde hayatını kaybedenleri rahmetle andığını söyledi. Uğurlu; ‘’6 Şubat 2023 tarihinde yüreklerimizde derin bir acı yaşadığımız depremin üzerinden 1 yıl geçti. On binlerce canımızı kaybettiğimiz depremin acıları dün gibi taze. Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyorum. Halen tedavi gören yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Rabbim ülkemize ve milletimize bir daha böyle afetler yaşatmasın.’’ Dedi.

Vatandaşların kandillerini de kutlayan Hakan Uğurlu; ‘’İslâm dininde önemli bir yere sahip üç ayların içindeki mübarek gün ve gecelerden birisi olan Miraç Kandili’nin ülkemize ve bütün insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum.’’ dedi

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap