Darıca Kaymakamı Yüksel Kara, ilçe sakinlerini gerçekleştirilecek halk toplantısına davet etti. Kaymakam Kara, “Vatandaşlarımızın talep ve sorunlarını dinlemek için düzenleyeceğimiz Darıca Halk Meclisi toplantısına teşriflerinizi bekleriz” dedi. Halk toplantısı, 10 Kasım Cuma günü saat 14.00’da Kazım Karabekir Mahallesi Hz. Hamza Cami Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek. Toplantıya, Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık da katılarak vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyecek.
HALK TOPLANTISI KAZIM KARABEKİR’DE YAPILACAK
![](https://batiyakasitv.com/wp-content/uploads/2023/11/Daricada-halk-sorunlarini-anlatacak.jpg)
Bu haberi paylaş
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap
yorum Yap