HASTANE BAHÇESİNE KURACAKLARI ÇADIRLA HASTA VE YAKINLARINA İKRAMDA BULUNACAKLAR

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
2 Min Okuma

Uluslararası Müteahhitler, Sanayici ve İş İnsanları Derneği (UMSİDER) hastane bahçesine kuracağı çadırda hasta ve yakınlarına çorba ve hayır lokması dağıtacak. Dernek Başkanı M. Zeki Gedikoğlu ve yönetimi Darıca  Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Arif Emre’yi ziyaret ederek plaket takdim etti ve  görüş alışverişinde bulundular.

Genel Başkanı M. Zeki Gedikoğlu ziyaret ve görüşmeler hakkında şu açıklamayı yaptı; ‘’Derneğimizin Yönetim Kurulunu temsilen bir gurupla, göreve başladığından itibaren çalışmalarıyla göz dolduran ve bölgemizin önemli sağlık tesislerinden Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Sayın Doç.Dr. Arif Emre’yi ziyaret ettik. Samimi ve sıcak karşılandığımız sayın başhekime özverili ve başarılı gayretleri sebebiyle plâket takdim ettik. Yıllık 1.5 milyonun üzerinde hastaya sağlık hizmeti verilen hastaneye önümüzdeki günlerde ilâve tesisler kazandırılacak.

Önceki ay Derneğimize bağışlanan Arama-Kurtarma çadırımız Hastanede uygun görülecek bir mekânda kurulmasına Hastane yönetimi tarafından izin verildi. Derneğin sosyal bir faaliyeti olarak, GENÇ UMSİDER ekibimizin gayretleriyle, özellikle cuma günleri bu çadırda lokma döktürülüp bazen de çorba olmak üzere, Hastanenin acilinde veya başka servislerinde tedavi gören ve bekleyen hastalara ve yakınlarına ikram edilecek.

Yönetim Kurulumuzdan başlanarak bütün üyelerimizin, pek çok hastanede emsallerini gördüğümüz, vakıf medeniyetimizin mirası olan böylesi güzel ikram ve yardımlara, bu hayırlı işe mali ve fiili katkılarını, maddi ve manevi destek vermelerini bekliyoruz.’’

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap