HERŞEY DAHA GÜZEL BAĞLARBAŞI İÇİN!

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
2 Min Okuma

Darıca Bağlarbaşı Mahallesi Muhtar adayı Yahya Kemal İnce 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçim hazırlıklarını tüm hızıyla devam ettiriyor. İnce seçmenlerine verdiği mesajda ‘’ Mahallemizin sorunlarının çözümü için, örnek bir mahalle olması için, masada değil mahalle arasında, sokakta çalışan muhtar olmak için siz değerli Bağlarbaşı Mahallesi sakinlerinin oylarınıza talibim.’’ Diyor.

3 Mart 2024 Yerel Seçimleri sadece siyasiler için değil, mevcut muhtarların yeniden seçilmek için mücadele ettikleri; yeni muhtar adaylarının da seçilmek için seçmen odaklı çalışmalarına gece gündüz demeden aralıksız devam ediyorlar. Böyle bir seçim atmosferinde Darıca’nın en büyük ve en eski mahallelerinden olan Bağlarbaşı Mahallesi’nin Muhtar adayı Yahya Kemal İnce’de seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Esnaf, işyeri ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret eden Muhtar adayı İnce neden aday olduğunu, seçilmesi durumunda yapmayı düşündüğü çalışmalar hakkında bilgilendirme yapıyor mahalle sakinleriyle görüş alışverişinde bulunuyor. İnce ve aza adayları önceki gün Darıca Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Aşkın Çolak, Darıca Şoförler Odası Başkanı Emin Serin, Darıca Esnaf Kefalet Kooperatif Başkanı Kaplan Sönmezyıldız’ı ziyaret etti.

 Bir Darıcalı olarak böyle önemli bir mahallede ikamet eden mahalle halkına hizmet etmek için Muhtar adayı olduğunu, hedefinin karşılıksız sadece Bağlarbaşı Mahallesi’nde ikamet eden tüm halkımıza eşit mesafede hizmet etmeyi ilke edindiğini söyleyen Aday İnce;’’ Hiçbir maddi beklentim yok. Her zaman mahalle halkımın emrinde olacağım. Bu süreçte halkımıza kendimizi ve hedeflerimizi anlatmak için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.

Mahalle sakinlerine de çağrıda bulunan Yahya Kemal İnce; ‘’Gelin el ele hep birlikte mahallemizi daha temiz, örnek bir mahalle yapalım ” sloganı ile çıktığımız bu yolda yaşadığımız mekan, sokak,cadde neresi olursa olsun sakini değil, sahibi olmamız gerek. Mahallemizin sorunlarının çözümü için örnek bir mahalle olması için, masada değil mahalle arasında, sokakta çalışan muhtar olmak için siz değerli Bağlarbaşı Mahallesi sakinlerinin oylarınıza talibim.’’ dedi.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap