İYİ DERSLER GENÇLER!

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
1 Min Okuma

Gençlerin geleceğini şekillendiren eğitim hayatına destek olmak amacıyla gerçekleştirdiği çalışmalara bir yenisini ekleyen Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, gençlerin talepleri doğrultusunda ders sıralarını yeniledi.

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, gençlerin eğitimine verdiği önemle dikkat çekiyor. Gençlerin geleceğini şekillendiren eğitim hayatına destek olmak amacıyla gerçekleştirdiği çalışmalara bir yenisini ekleyen Başkan Bıyık, Adnan Menderes Kültür Merkezi’nde gençlerin daha verimli ders çalışması için sıraları yeniledi. Başkan Bıyık, gençlerin kendi taleplerini dikkate alarak, Adnan Menderes Kültür Merkezi’nde bulunan dersliklerin sıralarını yenileyerek gençlere daha konforlu bir öğrenme ortamı sundu.

DAHA DONANIMLI GENÇLER

Eğitim hayatında kaliteli bir altyapının gençlerin başarısına direkt etki edeceğine inanan Başkan Bıyık, gençlerin taleplerine göre iyileştirmelerin devam edeceğini söyledi. Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, gençlerin sadece eğitim alanında değil, aynı zamanda sosyal ve kültürel etkinliklere de katılımlarını teşvik ediyor. Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’ın gençlere yönelik gerçekleştirdiği projeler, ilçede eğitim kalitesini artırmayı ve genç neslin daha donanımlı yetişmesini hedefliyor.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap