İYİ PARTİ VE KAISİAD GEGACE’Yİ ZİYARET ETTİ

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
1 Min Okuma

Geçtiğimiz haftalarda gerçekleştirelen kongrede yeni yönetimin oluştuğu Gebze Gazeteciler Cemiyeti’ne ziyaretler devam ediyor.

İYİ PARTİ’DEN ZİYARET

Gebze Belediyesi İYİ Parti Meclis Üyesi ve  Gebze Belediye Başkan adayı Sadık Güvenç, Gebze Gazeteciler Cemiyeti’ni (GEGACE) ziyaret etti. İYİ Parti Gebze İlçe Başkanı Av. Uğur Demir ve ilçe yönetim kurulu üyelerinin de katıldığı ziyarette geçtiğimiz haftalarda yapılan kongrenin ardından yeni yönetimin oluştuğu GEGACE’nin yeni başkanı Başkanı Levent Altun ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Sadık Güvenç ve beraberindekiler, gündem hakkında görüş alışverişinde bulundular Altun’a hayırlı olsun temennisinde bulunarak başarılar dilediler. Levent Altun’da Sadık Güvenç ve partililere ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

KAISİAD YÖNETİMİ GEGACE’Yİ ZİYARET ETTİ

Marmara Kars Ardahan Iğdır Sanayici ve İşadamları Derneği (KAISİAD) Başkanı Şamil Yalçın ve dernek yönetim kurulu üyeleri Gebze Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti. Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Levent Altun ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan KAISİAD Başkanı Yalçın ve beraberindekiler Altun ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ederek başarılı çalışmalar dilediler.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap